7 medali dla Klubu Karate „Randori”

4 grudnia 2017

W ubiegłą niedzielę w Chrząstowicach w województwie opolskim odbył się Turniej Mini Challanger 2017 Karate Kyokushin. Młodzi karatecy z radomszczańskiego „Randori” przywieźli 7 medali, w tym dwa złote, jeden srebrny i cztery brązowe.

W zawodach organizowanych przez Opolski Klub Karate Kyokushin karatecy startowali zarówno w kategorii kata (układ formalny) jak i kumite (walka).

Złoty medal w kategorii kata dzieci (6 - 7 lat) zdobył Paweł Dziegieć. Brązowe medale zdobyli w kat. dzieci (8 - 9 lat) Jakub Bareła i Natalia Dudek (kat. dzieci  10 - 11 lat).

W kategorii kumite złoty medal w kat. dzieci 10 - 11 lat do 40 kg wywalczyła Natalia Dudek. Srebrny medal zdobył Piotr Dziegieć w kat. dzieci 10 - 11 lat, natomiast brązowe medale trafiły do Agaty Sobieraj w kat. dzieci 8 - 9 lat i Pawła Dziegiecia w kat. dzieci 6 - 7 lat do 27 kg.