Bajkowo na miejskim lodowisku

9 lutego 2018


Wspaniały "Bajkowy wieczór w krainie lodu" na miejskim lodowisku: pokazy jazdy figurowej, zabawa, konkursy oraz wybór Króla i Królowej balu – wszystko to na zakończenie ferii.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radomsku przygotował dla dzieci i młodzieży bajkowe zakończenie ferii zimowych. Podczas pełnego atrakcji wieczoru na miejskim lodowisku od godz. 17.00 trwały pokazy jazdy figurowej na lodzie w wykonaniu młodych łyżwiarzy z bełchatowskiej szkoły „Piruet” oraz młodych radomszczan, którzy próbowali swoich sił na lodowisku podczas zajęć zorganizowanych przez MOSiR. Nie zabrakło wspólnego tańca na łyżwach, zabaw oraz konkursów dla najmłodszych. Zabawa zakończyła się koronacją Króla i Królowej balu oraz rozdaniem nagród. Dla marznących przygotowano gorące napoje, a dla dzieci słodki poczęstunek. „Bajkowy wieczór w krainie lodu” cieszył się dużym zainteresowaniem radomszczan.

- Cieszę się, że tak duża grupa radomszczan zagościła na dzisiejszym balu. To wydarzenie tworzyliśmy z myślą o najmłodszych radomszczanach, którzy już za parę dni wrócą do szkolnych zajęć – mówi dyrektor MOSiR Marek Wyciszkiewicz. - Dzisiejsza zabawa to także zwieńczenie ferii z MOSiR-em. Podczas dwóch ostatnich tygodni odwiedziło nasze obiekty mnóstwo dzieci i młodzieży. To dla nas potwierdzenie, że zajęcia, które im zaproponowaliśmy spełniły ich oczekiwania – dodaje.

Galeria