Giełda pracy

10 stycznia 2017


FRIGO_LOGISTIC.jpg

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku 13 stycznia (piątek) o godzinie 09.00 organizuje giełdę pracy dla Frigo Logistics Sp. z o.o. na stanowisko magazynier.

Praca odbywać się będzie w systemie 3-zmianowym. Wymagania, które muszą spełniać kandydaci to chęci i motywacja do pracy.

Giełda pracy skierowana jest zarówno do osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Radomsku jak i osób niezarejestrowanych, które same aktywnie poszukują pracy lub chcą zmienić swoją dotychczasową pracę. Organizowane wydarzenie będzie więc doskonałą okazją dla pracodawcy do zaprezentowania oferty pracy oraz pozyskania nowych pracowników, a dla osób poszukujących pracy okazją do bezpośredniego kontaktu i rozmowy z pracodawcą.

Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w giełdzie pracy proszone są o kontakt osobisty z doradcami klienta w Powiatowym Urzędzie Pracy w Radomsku (ul. Tysiąclecia 2, 97-500 Radomsko – boksy od nr 4 do 18 ) lub w Filii PUP w Przedborzu (ul. Pocztowa 30, 97-570 Przedbórz). Szczegółowe informacje można również uzyskać telefonicznie dzwoniąc pod nr (44) 683 73 56 – 58, wew.  31 lub 42.