Giełda Pracy

25 kwietnia 2016


pup radomko.jpg

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku w dniach 9 i 12 maja orgzanizuje Giełdę Pracy dla agencji Human & Hunter Sp. z o.o. oraz dla firmy Frigo Logistics Sp. z o.o.

  • Giełda Pracy dla agencji Human & Hunter Sp. z o.o.

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku w dniu 9 maja 2016 r. (poniedziałek) organizuje Giełdę Pracy dla agencji Human & Hunter Sp. z o.o. na stanowisko pracownik produkcji do firmy z siedzibą na Bloku Dobryszyce.

Praca na stanowisku pracownika produkcji odbywać się będzie na dwie zmiany i będzie polegała na montażu wiązek elektrycznych. Jest więc to praca manualna. Wymagania, które muszą spełniać kandydaci do pracy to chęci i motywacja do pracy oraz posiadanie zdolności manualnych - sprawność i szybkość w wykonywaniu prac ręcznych.

Osoby zainteresowane udziałem w giełdzie pracy proszone są o kontakt osobisty z doradcami klienta w Powiatowym Urzędzie Pracy w Radomsku (ul. Tysiąclecia 2, 97-500 Radomsko – boksy od nr 4 do 18 ) lub w Filii PUP w Przedborzu (ul. Pocztowa 30, 97-570 Przedbórz).

Szczegółowe informacje można również uzyskać telefonicznie dzwoniąc pod nr (44) 683 73 56 – 58 wybierając nr wew.  31 lub 42.


  • Giełda pracy dla firmy  Frigo Logistics Sp. z o.o.

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku w dniu 12 maja 2016 r. (czwartek) organizuje giełdę pracy dla jednej z firm radomszczańskiej podstrefy Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej - Frigo Logistics Sp. z o.o. na stanowisko magazynier.

Praca na stanowisku magazyniera odbywać się będzie na trzy zmiany i będzie polegała na kompletowaniu zamówień. Wymagania, które muszą spełniać kandydaci do pracy to chęci i motywacja do pracy. Mile widziana będzie umiejętność obsługi wózków widłowych.

Osoby zainteresowane udziałem w giełdzie pracy proszone są o kontakt osobisty            z doradcami klienta w Powiatowym Urzędzie Pracy w Radomsku (ul. Tysiąclecia 2, 97-500 Radomsko – boksy od nr 4 do 18 ) lub w Filii PUP w Przedborzu (ul. Pocztowa 30, 97-570 Przedbórz).

Szczegółowe informacje można również uzyskać telefonicznie dzwoniąc pod nr (44) 683 73 56 – 58 wybierając nr wew.  31 lub 42.