OGÓLNOPOLSKA KARTA SENIORA - EDYCJA RADOMSZCZAŃSKA

7 marca 2018


Już wkrótce seniorzy będą mogli skorzystać z radomszczańskiej edycji Ogólnopolskiej Karty Seniora. Do współpracy zaproszeni są także lokalni przedsiębiorcy.

Ogólnopolska Karta Seniora to karta uprawniająca do korzystania ze zniżek na wybrane produkty i usługi. Powstała w ramach ogólnopolskiego programu realizowanego przez krakowskie Stowarzyszenie MANKO. W 2018 roku do programu przystąpiło także Radomsko, między innymi dzięki aktywności organizacji senioralnych działających na terenie naszego miasta. Wśród partnerów programu znajdują się m.in. uzdrowiska, hotele, pensjonaty, ośrodki zdrowotno-medyczne oraz kulturalne (kina, teatry, muzea, klubokawiarnie), akademie językowe, centra sportu, biura podróży, zakłady kosmetyczne i fryzjerskie, kwiaciarnie oraz wiele innych przedsiębiorstw. W sumie w program zaangażowało się już ponad 1100 partnerów z całej Polski, a ich liczba wciąż wzrasta
.      
Zniżki na wypoczynek, zabiegi rehabilitacyjne, tańsze bilety do teatru i kina, kawiarni lub restauracji, rabaty na zabiegi kosmetyczne oraz stomatologiczne - to tylko niektóre udogodnienia dostępne z Ogólnopolską Kartą Seniora. Przystąpienie do programu to także korzyść dla konkretnej firmy - daje szansę na pozyskanie nowej, coraz większej grupy klientów oraz zdobycie opinii przedsiębiorstwa przyjaznego osobom starszym. W Radomsku mieszka ponad 10 tysięcy seniorów, którzy ukończyli 60 rok życia. Z Ogólnopolskiej Karty Seniora mogą korzystać seniorzy z całej Polski.

Z kartą taniej

Najniższe rabaty na poszczególne usługi to 5 procent; najwyższe - 75 procent lub bezpłatne usługi. Nic więc dziwnego, że liczba aktywnych użytkowników Karty Seniora wynosi już ponad 150 tys. osób. Szczegółowa lista partnerów programu znajduje się na stronie www.glosseniora.pl. Firmy, które przystąpią do programu i przedstawią ofertę dla seniorów w zamian za udzielenie rabatów uzyskują bezpłatną promocję w środowiskach senioralnych.

Przedsiębiorca przyjazny seniorom

Zapraszamy i zachęcamy przedsiębiorców z terenu Radomska do przystąpienia do Ogólnopolskiej Karty Seniora. Jeśli Twoja firma jest w stanie zaoferować zniżki oraz rabaty na wybrane usługi, zgłoś się do programu i stwórz z nami wizerunek firmy przyjaznej seniorom, w zamian za to Miasto Radomsko oferuje darmową reklamę dla przedsiębiorców przyjaznych seniorom, w specjalnej zakładce na stronie internetowej miasta http://radomsko.pl/przedsiebiorca-przyjazny-seniorom,m,mg,1,351. Dzięki wsparciu finansowemu Miasta Radomska, przystąpienie przez radomszczańskich przedsiębiorców do programu 60+ jest całkowicie bezpłatne, a oferując przez siebie ustalone zniżki zyskują oni darmową reklamę oraz grono nowych zadowolonych klientów.

Jak otrzymać kartę?

Ogólnopolska Karta Seniora jest bezpłatna oraz bezterminowa. Jedynym warunkiem jej otrzymania jest ukończone 60 lat. Kartę Seniora można uzyskać od 12 marca br. zgłaszając się do Centrum Aktywności Społecznej w Urzędzie Miasta Radomska ul. Tysiąclecia 5. Działania podejmowane na rzecz osób starszych prowadzone są przez Stowarzyszenia działające na terenie naszego miasta.  

Szczegółowych informacji udziela Centrum Aktywności Społecznej
Tel: 44 685 44 89