Piknik Profilaktyczny w Parku Solidarności

15 maja 2019


Fundacja Omea Life zaprasza na Różowy Piknik w Parku Solidarności. Czeka duża dawka energii i wiedzy z zakresu profilaktyki chorób piersi i skóry. Spotkanie odbędzie się w luźnej, niekonwencjonalnej atmosferze, przepełnione słonecznym majowym nastrojem. Piknik odbędzie się 19 maja w od godziny 12.00 do godziny 17.00.


Jaki jest nasz cel?

Propagowanie zdrowego stylu życia poprzez aktywność fizyczną, odpowiednią dietę, zwiększenie świadomości związanej z koniecznością samobadania piersi, wykonywaniem badań przesiewowych oraz badań genetycznych.

W ciągu dnia znajdziecie coś dla duszy i ciała:

- Zajęcia z instruktorami fitness
- Bezpłatne konsultacje z lekarzami zajmującymi się na co dzień leczeniem chorób piersi
- Porady kosmetologa
- Fit przekąski
- Kosmetyki dla uczestników eventu
- Atrakcje dla rodzin z dziećmi - w tym darmowe dmuchańce
- Na event wpadnie Marita Matak, aby porozmawiać o zdrowym trybie życia
- Dołączamy się do walki ze smogiem w związku z tą ideą - zaprosiliśmy do grona wystawców Firmę Velex, która przedstawi nam już teraz przyszłość mobilności - pojazdy elektryczne
- Poznacie zespół OmeaLife i porozmawiacie z Klubem Amazonek Radomszczańskich, bo nikt inny nie zrozumie kobiety, która dowiaduje się o chorobie, jak ta która tę drogę ma już za sobą

To również jedyna okazja by swobodnie porozmawiać, wymienić się poglądami, opowiedzieć swoją historię i zadać pytania do których nie mamy śmiałości podczas normalnej wizyty w gabinecie lekarskim.

Dołącz do naszej wspólnej akcji! Przyjdź z przyjaciółmi i rodziną by zadbać o zdrowie własne i osób które kochasz. Zabierz ze sobą dobry humor i garść promieni słońca. Czekamy tam właśnie na Ciebie.

Honorowy Patronat nad wydarzeniem objął: Prezydent Miasta Radomska Jarosław Ferenc oraz Starosta Powiatu Radomszczańskiego.