Radomszczańska Gala Sportów Walki

9 kwietnia 2017


Za nami I edycja Radomszczańskiej Gali Sportów Walki. Impreza przyciągnęła wielu radomszczan, którzy mogli zobaczyć profesjonalne walki w wykonaniu prawdziwych pasjonatów ringowych pojedynków.

Podczas I Radomszczańskiej Gali Sportów Walki mogliśmy zobaczyć zawodników z Polski, Słowacji, Białorusi i Republiki Czeskiej. Każdy  z nich dzielnie walczył o wygraną, prezentując prawdziwy duch walki oraz sportowej rywalizacji. Warto zauważyć, że walkę podjęli nie tylko panowie, ale też panie.

W programie imprezy, którą poprowadził Norbi znalazło się 9 zawodowych walk w formułach: MUAY THAI, K1 oraz MMA. Ponadto odbyła się jedna walka z udziałem zawodnika z Radomska. Sebastian Nowak z Fight Club Panaceum Radomsko zawalczył z Pawłem Puzio z Tczewa w formule MMA.

Pierwsza edycja Radomszczańskiej Gali Sportów Walki była wyjątkowo udana, na trybunach nie brakowało widzów, którzy z chęcią dopingowali wszystkich zawodników. Podczas imprezy organizatorzy zapowiedzieli kolejne odsłony RGSW. 

- Już myslimy o kolejnej edycji. Jestem zadowolony z pierwszej, z zawodników, kibiców oraz sponsorów. To dopiero pierwsza taka Gala, dlatego musimy trochę nauczyć radomszczańską publiczność bardziej żywiołowego dopingu dla zawodników - mówi dyrektor MOSiR Marek Wyciszkiewicz.

- Będziemy wspierać tego typu imprezy. Jest to pierwsza Radomszczańska Gala Sportów Walki i mam nadzieję, że będą następne – podsumował prezydent Jarosław Ferenc.Galeria