Spotkanie z Fundacją Foto Pozytyw

9 lutego 2018


Dzisiaj w Urzędzie Miasta Radomska prezydent Jarosław Ferenc spotkał się z młodzieżą z Fundacji Foto Pozytyw. Było to pierwsze spotkanie w ramach realizowanej inicjatywy „Projekt Moje Miasto 365 Radomsko”.

Młodzi pasjonaci fotografii z prezesem fundacji Marcinem Kwartą, goszczącym ich prezydentem Jarosławem Ferencem oraz naczelnikiem Wydziału Informacji i Promocji Pauliną Grabowską wybierali najlepsze zdjęcia nadesłane w styczniu w ramach "Projektu Moje Miasto 365 Radomsko". Dzisiejsze spotkanie pokazuje, że w naszym mieście nie tylko nie brakuje miłośników fotografii, ale również utalentowanych mieszkańców. Mimo że projekt ruszył niedawno, na profilu fundacji nie brakowało interesujących zdjęć.

 

Dodajmy, że comiesięczne spotkania, podczas, których wybierane będą zdjęcia to również wstępna selekcja do albumu fotograficznego, który fundacja planuje wydać. Na zakończenie projektu zostanie również zorganizowana wystawa.

Jeszcze raz zachęcamy do zgłaszania zarówno amatorskich, jak i profesjonalnych zdjęć przedstawiających miasto Radomsko na profilu Fundacji Foto Pozytyw. Kolejne spotkanie, podczas którego wybierane będą zdjęcia miesiąca odbędzie się już w siedzibie fundacji.

Galeria