UMLKS Radomsko po weekendowych rozgrywkach

10 grudnia 2018


W niedzielę 9 grudnia w Bełchatowie rozegrano Turniej Tenisa Stołowego z okazji Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości w kat. młodzieżowych.W zawodach w Bełchatowie z sukcesami wystartowali najmłodsi tenisiści stołowi UMLKS Radomsko. Pierwsze miejsce w kat. skrzatów zdobył Sebastian Musiał, a 4 miejsce wywalczył siedmioletni Kamil Dróżdż, dla którego był to pierwszy udział w turnieju. W kat. młodzików na miejscach 7-8 sklasyfikowany został Jakub Szwedzik!

III-ligowcy UMLKS Radomsko przegrali w Hali MOSiR-u w Radomsku z MKP Rzgów 4-6. Punkty dla drużyny zdobyli: Ireneusz Grodek 1,5 , Krzysztof Wieczorek 1,5 oraz Bogdan Kokosiński 1.
 
- Cieszy bardzo dobra postawa naszej młodzieży w bełchatowskim turnieju. Są to bardzo młodzi zawodnicy robiący stałe postępy, ale do tego żeby z powodzeniem zastąpić obecnie grających w pierwszej drużynie potrzeba dużo czasu i ciężkiej systematycznej pracy! Mecz naszych III ligowców miał bardzo dramatyczny przebieg,  a wynik był sprawą otwartą do samego końca, szkoda bo nie byliśmy gorszą drużyną, jednak kilka pojedynczych piłek zadecydowało o wygranej gości. Żeby myśleć o awansie do grupy mistrzowskiej musimy za tydzień wygrać w Bychlewie z liderem Jutrzenką. W sporcie wszystko możliwe!  - trener Jacek Kawka.

Galeria