VII edycja Konkursu Wiedzy o Radomsku

30 października 2017


konkurs.jpg

VII Konkurs Wiedzy o Radomsku organizowany przez Związek Harcerstwa Polskiego Hufiec w Radomsku odbędzie się w dwóch kategoriach Test Wiedzy oraz Pocztówka.

Test w ramach tegorocznej edycji Konkursu Wiedzy o Radomsku odbędzie się 26 listopada 2017 r. o godz. 14.00 w Muzeum Regionalnym im. Stanisława Sankowskiego w Radomsku. Wszyscy uczestnicy w kategorii Test Wiedzy będą pisać ten sam test, jednak zwycięzcy będą wyłonieni w następujących przedziałach wiekowych „szkoła podstawowa”, „gimnazjum” oraz „open” - dla osób powyżej 16 roku życia. Zgłoszenia przyjmowane są do 23 listopada 2017 r. Zakres tematyczny testu będzie obejmował zagadnienia związane z historią oraz współczesnością Radomska. Materiały do przygotowań są informacjami ogólnodostępnymi, które można znaleźć m.in. na blogu www.radomsk.pl.

Konkurs w kategorii Pocztówka polega na stworzeniu dowolną techniką projektu pocztówki prezentujący motyw związany z Radomskiem. Projekt należy dostarczyć do 16 listopada do siedziby Hufca przy ul. Bugaj 3 97-500 Radomsko. Zgłoszenia można przesyłać pocztą, złożyć osobiście lub wysłać na adres pawel.dudek@zhp.net.pl.

Organizatorem konkursu jest Związek Harcerstwa Polskiego Hufiec Radomsko. Konkurs jest zadaniem współfinansowanym z budżetu Miasta Radomsko. Zapraszamy do udziału w konkursie wszystkich pasjonatów historii.

Regulamin konkursu można pobrać tutaj.