Image

W zeszłym tygodniu rozmawialiśmy o finansowaniu. W tym mówiliśmy o tym nad czym, poza finansami, warto się jeszcze zastanowić zakładając własny biznes. Zbadanie swojego otoczenia biznesowego, analiza szans i zagrożeń, komunikacja wizualna czy w końcu odpowiednie nastawienie do działania. Prelekcję poprowadziła Monika Cichosz.

Kontynuujemy Wakacje z Biznesem - nie rzadziej niż co tydzień, przez całe wakacje, w Starterze Radomsko będzie można dostać sporą dawkę zasobu wiedzy przygotowanego z myślą o przedsiębiorczych i ambitnych. Na ostatnim spotkaniu mówiliśmy o odpowiednim nastawieniu do założenia biznesu oraz o analizach i eksperymentach myślowych, jakie warto przeprowadzić przed podjęciem dalszych kroków. Pracowaliśmy w grupie, konfrontowaliśmy swoje pomysły i założenia, a także rozmawialśmy na temat tego od czego zacząć rozpisywanie swojego biznesplanu i dlaczego jest on tak ważny.

Kolejne spotkanie w czwartek, 22 lipca, i dotyczyć będzie poszerzania warsztatu menadżerskiego i uwalnianiu potencjału pracowniczego metodami coachingowymi. Poprowadzi je Ania Zochniak – coach, trener umiejętności miękkich, przedsiębiorca. Na co dzień pracuje z osobami indywidualnymi i firmami nad podnoszeniem ich efektywności osobistej i biznesowej.

Wakacje z biznesem - lista szkoleń:

 

SYMBOLE MIASTA

URZĄD MIASTA RADOMSKA

logo radomsko

97-500 Radomsko
ul. Tysiąclecia 5
NIP: 772-22-61-587
um@radomsko.pl
www.radomsko.pl

 

ZNAJDŹ NAS: