Image

Tym razem nie było zwykłego wykładu, prezentacji i pytań do prowadzącego. Były za to karty Dixit, piramida poziomów logicznych, zespołowe układanie wieży, a pytania zadawała prowadząca. W Starterze uwalnialiśmy swój potencjał metodami coachingowymi.

To były zajęcia, na których można było lepiej poznać samego siebie, a być może nawet wyjaśnić samemu ze sobą parę ważnych kwestii. Zastanawialiśmy się nad odpowiedzią na ważne pytania. O tym jakie mamy cele, co nas od nich oddala, co przybliża i w jaki sposób przebijać własne szklane sufity.

DSC 0547

W pracy nad efektywnością osobistą pomagała nam Anna Zochniak - coach, trener umiejętności miękkich, przedsiębiorca. Na co dzień pracuje z osobami indywidualnymi i firmami nad podnoszeniem ich efektywności osobistej i biznesowej, a na szkoleniach i warsztatach kładzie duży nacisk na luźną atmosferę oraz przepracowanie treści w praktyce.

Już w środę kolejne spotkanie w ramach Wakacji z Biznesem. Razem z Moniką Cichosz będziemy rozmawiać o identyfikacji wizualnej i świadomym budowaniu marki. O tym jak zbudować dobry wizerunek, przyciągnąć klientów, jakich błędów nie popełniać i dlaczego identyfikacja wizualna jest taka ważna będziemy rozmawiać w Starterze Radomsko w środę, 28 lipca, od godz. 17:30.

Lista szkoleń:

SYMBOLE MIASTA

URZĄD MIASTA RADOMSKA

logo radomsko

97-500 Radomsko
ul. Tysiąclecia 5
NIP: 772-22-61-587
um@radomsko.pl
www.radomsko.pl

 

ZNAJDŹ NAS: