Image

Budowa kompleksu basenowego AQUARA dobiegła końca. Nowoczesny obiekt zostanie otwarty w piątek 20 sierpnia. Zapraszamy na imprezę inauguracyjną „Gramy na fali”.

Oficjalne otwarcie o godzinie 14.00. Z obiektu w tym dniu będzie można korzystać bezpłatnie,  od godz. 15.00 (z zachowaniem limitów - jednocześnie wewnątrz będzie mogło przebywać nie więcej niż 120 osób).

Podczas imprezy inauguracyjnej  „Gramy na fali” nie zabraknie atrakcji, m.in. pokazów pływania synchronicznego, animacji z syrenami, warsztatów nurkowania, zabawy z DJ-em. Zaśpiewa Sylwia Nowak pochodząca z okolic Radomska piosenkarka, aktorka i fotomodelka. 

W skład kompleksu sportowo-rekreacyjnego wchodzą  trzy baseny kryte (sportowy, rekreacyjny, brodzik dla dzieci), zjeżdżalnia wewnętrzno-zewnętrzna, trzy wanny do hydromasażu, saunarium i strefa gościnna (5 pokoi 4-osobowych z łazienkami oraz 5 pokoi 2-osobowych z łazienkami). Jest też basen zewnętrzny, wodny plac zabaw i park edukacyjny. Nowo powstały kompleks jest przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami oraz rodzin z małymi dziećmi. Będzie czynny od godz. 9.30 do 21.30 we wszystkie dni tygodnia z wyjątkiem ustawowych dni wolnych od pracy (poza niedzielami) oraz podczas corocznej przerwy technologicznej.

Wstęp do AQUARY odbywać się będzie na podstawie aktywowanego w Punkcie Obsługi Klienta transpondera - opaski na nadgarstek z elektronicznym czipem Systemu Elektronicznej Obsługi Klienta. Wyjście z basenu możliwe będzie po oddaniu opaski i rozliczeniu się w Punkcie. Wodny plac zabaw oraz park edukacyjny na zewnątrz są ogólnodostępne. Dzieci do lat 13 będą mogły  przebywać w kompleksie AQUARA jedynie pod stałą opieką osób dorosłych.

Całkowity koszt inwestycji wyniósł blisko 33 mln zł. Urząd Marszałkowski wsparł inwestycję kwotą 7 362 699,99 zł, 3,5 miliona złotych pochodzi z Ministerstwa Sportu i Turystyki. Pozostała część inwestycji została sfinansowana z środków własnych Urzędu Miasta.

ciag feprreg rrp lodz ueefrr

SYMBOLE MIASTA

URZĄD MIASTA RADOMSKA

logo radomsko

97-500 Radomsko
ul. Tysiąclecia 5
NIP: 772-22-61-587
um@radomsko.pl
www.radomsko.pl

 

ZNAJDŹ NAS: