Już za tydzień, 20 sierpnia, będziemy mogli razem "Grać na fali".  W programie pokaz pływania synchronicznego, warsztaty nurkowania, zabawy z dj-em, animacje, pokaz laser show i koncert Sylvii Novak. Będzie również kiermasz dla Miłoszka Małysa.  Tymczasem zapraszamy do zapoznania się z obszerną fotogalerią obiektu.

Pełnowymiarowy, 6-torowy basen sportowy, 50-metrowa zjeżdżalnia zewnętrzno-wewnętrzna, basen rekreacyjny wyposażony w gejzery, bicze wodne i kaskady oraz brodzik z myślą o młodszych użytkownikach. Dostępne jest również saunarium z możliwością skorzystania z sauny suchej, parowej i na podczerwień. Ponadto strefa gościnna, na którą składa się po 5 pokoi dwu- i czteroosobowych oraz restauracja. Na zewnątrz sezonowy, wodny plac zabaw. Tak prezentuje się oferta nowo powstałego kompleksu obiektów sportowo-rekreacyjnych AQUARA w Radomsku.

IMG 0176 min

Impreza inauguracyjna przebiegać będzie pod hasłem „Gramy na fali”, a w jej harmonogramie znajduje się pokaz pływania synchronicznego, warsztaty nurkowania, zabawy z „syrenami”, występy artystyczne i zabawa z DJ-em. Gwiazdą wydarzenia będzie Sylvia Nowak. Pochodząca z okolic Radomska piosenkarka, aktorka i modelka znana jest m.in. z filmów Patryka Vegi, występów w telewizji, utrzymanego w latynoamerykańskim klimacie hitu "Me Gusta", a niedawno pojawiło się również doniesienie, że będzie nową postacią w serialu "Pierwsza Miłość". Imprezę ma zwieńczyć wyjątkowy pokaz laserowy – AQUARA laser show.

sylvia novak

Start zaplanowano o godzinie 14:00, a od godziny 15:00 będzie można basen bezpłatnie przetestować - dla każdego pierwsza godzina wstępu za darmo. Jedynym limitem jest maksymalna liczba osób jaka może przebywać w jednym momencie w budynku kompleksu - 120 osób. Obiekt czynny będzie przez 7 dni w tygodniu, od 9:30 do 21:30. Przewidziano również atrakcyjne zniżki dla dzieci i młodzieży, rodzin z dziećmi, posiadaczy karty dużej rodziny oraz w czasie trwających codziennie do godz. 14:00 happy hours.

logotypy RPO