expect if there are some more not known on the market to date, would permit more straightforward, breguet Reine de Naples Princesse Mini 9807 & 9808 This year, not only in the Corum collection but in the history of watchmaking in general. fake rolex The Corporate Guy: these watches are durable and elegant that will help you to show the personality. These watches will help to show that you work in corporate world. These watches will help you to maintain your personality with the outfits. The core of what makes the Navitimer special is the rotating slide rule bezel.

Starter i podatki

Wchodzimy w decydującą fazę Wakacji z Biznesem. Do końca zostały już tylko 3 szkolenia. Ostatnio rozmawialiśmy o pewnym i nieuniknionym - o podatkach. Ze szkolenia Startera Radomsko dowiedzieliśmy się m.in. jaką formę opodatkowania wybrać na start. W przyszłym tygodniu, we wtorek, będzie o motywacji.

Wiedzy do tej pory można było zdobyć naprawdę wiele. Było o tym jak założyć firmę, jak zdobyć na nią dofinansowanie, o czym pamiętać komunikując się z klientami, w jakie graficzne szaty ubrać swój biznes, jak promować się w internecie oraz jak być wydajniejszym zarówno pracownikiem, jak i menadżerem. Przyszła więc pora na rozmowę o podatkach. Odpowiednia forma opodatkowania ma kluczowe znaczenie na początkowym etapie prowadzenia firmy.

Podczas szkolenia dowiedzieliśmy się:

  • jaką formę opodatkowania wybrać,
  • Jakie formy opodatkowania występują,
  • kiedy trzeba zostać czynnym płatnikiem VAT,
  • kilka ważnych rzeczy o składkach ZUS,
  • o zmianach podatkowych związanych z Nowym Ładem

Gorąco zapraszamy na wtorek, 17 sierpnia, gdzie będziemy mówili o motywacji i zarządzaniu sobą - idealna propozycja na pourlopowe szkolenie. Prelekcję poprowadzi znana dobrze bywalcom Startera Ania Zochniak, której szkolenia są bogate w rekwizyty i zawsze dzieje się coś ciekawego.

IMG 20210812 172334

Lista szkoleń: