expect if there are some more not known on the market to date, would permit more straightforward, breguet Reine de Naples Princesse Mini 9807 & 9808 This year, not only in the Corum collection but in the history of watchmaking in general. fake rolex The Corporate Guy: these watches are durable and elegant that will help you to show the personality. These watches will help to show that you work in corporate world. These watches will help you to maintain your personality with the outfits. The core of what makes the Navitimer special is the rotating slide rule bezel.

Sadowa 7E na półmetku

Budowa nowego bloku przy ulicy Sadowej 7E prowadzona przez Towarzystwo Budownictwa Społecznego jest już na półmetku. Z postępami prac zapoznał się dziś Prezydent Jarosław Ferenc.

Nowy blok to czterokondygnacyjny budynek z 32 lokalami mieszkalnymi oraz podpiwniczeniem - do każdego mieszkania przynależy komórka lokatorska. Łączna powierzchnia użytkowa mieszkań wynosi 1668 metrów kwadratowych, a koszt inwestycji to 6 270 970 zł.

- Obecnie na budowie prowadzone są roboty instalacyjne, wykonywane są tynki i posadzki. Około 40 procent mieszkań jest już w stanie deweloperskim. Trwają również prace elewacyjne, a od połowy września rozpoczną się roboty brukarskie – mówi prezes TBS Krzysztof Górnik, dodając że stopień zaawansowania budowy zgodny jest z przedstawionym przez wykonawcę harmonogramem i wynosi ponad 50% ogółu prac. Zakończenie budowy i oddanie bloku do użytku planowane jest w I kwartale 2022 roku.

- Cały czas widać duże zainteresowanie mieszkaniami w naszym mieście. Dlatego jestem pewny, że kolejny blok przy ulicy Sadowej to dobra inwestycja. Cieszę się z postępu prac, które idą zgodnie z harmonogramem, i że już wkrótce będą mogły w nim zamieszkać kolejne rodziny – mówi Prezydent Jarosław Ferenc.

Inwestycja finansowana jest z:

- kredytu udzielonego przez Bank Gospodarstwa Krajowego,
- partycypacji przyszłych najemców,
- Funduszu Dopłat BGK (20% wartości inwestycji),
- środków Rządowego Funduszu Rozwoju Mieszkalnictwa (10% wartości inwestycji).