Przez 20 lat działalności Kapela zagrała setki koncertów, wydała kilka płyt, zdobyła wiele nagród i wyróżnień. Czasem zmieniał się skład, lecz pasja do gry była zawsze ta sama.

Radomszczańska Kapela Podwórkowa jest bardzo dobrze znana wszystkim mieszkańcom naszego miasta. Od lat zachwyca słuchaczy piosenkami związanymi z Radomskiem i jego kulturą. Dziś w Miejskim Domu Kultury zorganizowano koncert jubileuszowy, podczas którego radomszczanie mogli usłyszeć największe przeboje Radomszczańskiej Kapeli Podwórkowej.

- Składam Państwu serdeczne gratulacje, za to że jesteście z nami, że promujecie wartościową kulturę rozrywkową oraz bardzo zręcznie wplatacie do utworów lokalne wątki, promując tym samym nasze miasto – mówił podczas koncertu prezydent Jarosław Ferenc.

Koncert Kapeli jak zawsze przyciągnął wielu radomszczan, którzy wspólnie z artystami śpiewali ich przeboje. Słuchacze nagrodzili artystów owacją na stojąco, zaśpiewali „Sto lat!”, a po koncercie nie zabrakło symbolicznej lampki szampana.