Image

Przypominamy, że tylko do 30 września br. Główny Urząd Statystyczny prowadzi  Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. 

 

SPISZ SIĘ ON-LINE I OTRZYMAJ UPOMINEK!
Zapraszamy do udziału w akcji promującej samospis internetowy.
Pierwszych 100 osób, które spiszą się przez Internet na stronie https://spis.gov.pl/  i powiadomią Urząd Statystyczny w Łodzi o tym fakcie otrzyma UPOMINEK-NIESPODZIANKĘ!
Gdzie należy wysłać informację o samospisie i co powinna zawierać można przeczytać w regulaminie akcji na stronie: https://lodz.stat.gov.pl/edziennik Liczy się każdy! Wygrywa najszybszy!

Obok obowiązującego samospisu internetowego na stronie spis.gov.pl, w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 rachmistrzowie spisowi przeprowadzają wywiady bezpośrednie oraz wywiady telefoniczne.    Kontaktu ze strony rachmistrza mogą spodziewać się osoby, które dotychczas nie spisały się samodzielnie przez Internet lub telefon na infolinii spisowej, czy też w specjalnie utworzonym punkcie spisowym, w Urzędzie Miasta Radomska, ul. Tysiąclecia 5 (parter).

Udział w spisie jest obowiązkowy! To nie tylko prawny obowiązek, ale również powinność obywatelska, a za odmowę udziału w badaniu może zostać nałożona kara grzywny!

SYMBOLE MIASTA

URZĄD MIASTA RADOMSKA

logo radomsko

97-500 Radomsko
ul. Tysiąclecia 5
NIP: 772-22-61-587
um@radomsko.pl
www.radomsko.pl

 

ZNAJDŹ NAS: