Image

Każdy Senior, który jest posiadaczem Ogólnopolskiej Karty Seniora może już korzystać ze zniżki przygotowanej przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radomsku.

Zapraszamy do skorzystania z promocyjnej oferty Kompleksu Obiektów Sportowo-Rekreacyjnych AQUARA.
Dla posiadaczy karty, w każdy poniedziałek w godz. 9.30-11.30 tzw. „Bilet Senior” w promocyjnej cenie:
1 h – 5,00 zł brutto,
2 h – 6,50 zł brutto.

Przypominamy, że Ogólnopolska Karta Seniora upoważnia do korzystania z ulg na produkty i usługi firm zlokalizowanych terenie całej Polski. Atrakcyjne rabaty oferują m.in. przychodnie, gabinety medyczne i stomatologiczne, kina, teatry, uzdrowiska, sanatoria, restauracje, kawiarnie, hotele, gabinety kosmetyczne, salony fryzjerskie, salony optyczne.

Radomszczanie, którzy ukończyli 60. rok życia, Ogólnopolską Kartę Seniora mogą otrzymać zgłaszając się do Centrum Aktywności Społecznej Urzędu Miasta Radomska, pokój 208 (II piętro). Karta Seniora wydawana jest mieszkańcom miasta bezpłatnie, niezwłocznie - po okazaniu dowodu osobistego i wypełnieniu krótkiego formularza.

Aby radomszczańscy seniorzy mogli w pełni korzystać z karty 60+ zachęcamy lokalnych przedsiębiorców do współtworzenia programu. Każdy zainteresowany przedsiębiorca samodzielnie ustala wysokość zniżek jakie może zaoferować. Wystarczy wypełnić prosty formularz dostępny w Centrum Aktywności Społecznej. Przedsiębiorstwa, które są partnerami programu OKS otrzymują certyfikat „Firma przyjazna seniorom” i stają się rozpoznawalne wśród seniorów.

Pełna lista partnerów Programu OKS dostępna jest na stronie: glosseniora.pl

Wykaz radomszczańskich firm honorujących Kartę Seniora

 

 

SYMBOLE MIASTA

URZĄD MIASTA RADOMSKA

logo radomsko

97-500 Radomsko
ul. Tysiąclecia 5
NIP: 772-22-61-587
um@radomsko.pl
www.radomsko.pl

 

ZNAJDŹ NAS: