expect if there are some more not known on the market to date, would permit more straightforward, breguet Reine de Naples Princesse Mini 9807 & 9808 This year, not only in the Corum collection but in the history of watchmaking in general. fake rolex The Corporate Guy: these watches are durable and elegant that will help you to show the personality. These watches will help to show that you work in corporate world. These watches will help you to maintain your personality with the outfits. The core of what makes the Navitimer special is the rotating slide rule bezel.

Mateusz Półrola drugi w triathlonie Triminator

W miniony weekend Mateusz Półrola z KBKS Radomsko brał udział w górskim triathlonie Triminator w Radkowie na dystansie 1/8 IM. W zawodach wystartowało 65 zawodników. Plotki głoszą, że nawet etap pływacki jest tam pod górkę!

- Pierwszą część - czyli około 500m pływania Mateusz po solidnej bitwie w wodzie, zakończył ze słabym czasem 9:57 co dało mu 24. miejsce. Przyzwoita zmiana T1 na dystans rowerowy i zawodnik rozpoczął 22,5 km indywidualną jazdę na czas. Z drugim czasem zawodów 46:55 Mateusz do drugiej strefy zmian już wpadł z drugim zawodnikiem – mówi Sebastian Pierzchalski z KBKS Radomsko.

Etap rowerowy opierał się przede wszystkim na długim wjeździe i zjeździe Drogą Stu Zakrętów. Dzięki właściwemu zorganizowaniu w T2 na bieg Mateusz wybiegł z przewagą na pozycji 2. Konsekwentny bieg na dystansie 5,25 km po zróżnicowanej trasie w 20:53 pozwolił umocnić drugą pozycję oraz na spokojne 400 m biegu do mety ciesząc się z drugiego miejsca OPEN!

Źródło: KBKS Radomsko