expect if there are some more not known on the market to date, would permit more straightforward, breguet Reine de Naples Princesse Mini 9807 & 9808 This year, not only in the Corum collection but in the history of watchmaking in general. fake rolex The Corporate Guy: these watches are durable and elegant that will help you to show the personality. These watches will help to show that you work in corporate world. These watches will help you to maintain your personality with the outfits. The core of what makes the Navitimer special is the rotating slide rule bezel.

Za nami Athletes Clash '21

Mięśnie i ścięgna ze stali, hart ducha i niezachwiana wola walki. Najbardziej ekstremalni atleci z całej Polski zmagali się dziś, 18 września, w Powiatowej Hali Sportowej w crossfitowych zawodach Athletes Clash '21.

Podnoszenie sztangi, wejścia siłowe na drążek, chodzenie na rękach, ćwiczenia na skakance, wchodzenie po linie i wiosłowanie, a to wszystko zmieszane w pojedyncze, mordercze sekwencje. Nawet zawodnicy o fizjonomii mitycznych herosów wydawali się nie być przygotowani na to co ich spotkało i wielu z nich bliżej końca swoich zmagań miało już widocznie dość. Same finały zawodów rozgrywane były w trzech kategoriach: Scaled Men, Scaled Women i RX (najbardziej ekstremalni atleci). W ciągu dnia odbyły się jeszcze zawody dziecięce z podziałem na płeć i dwie kategorie wiekowe.

Kategoria RX:
1. Radosław Wręczycki
2. Mateusz Musiał
3. Mariusz Suchy
4. Bartek Wroński
5. Marcin Kopeć

Kategoria Scaled Women:
1. Julia Łakomska
2. Patrycja Hetner
3. Anna Kos

Kategoria Scaled Men:
1. Dawid Jagielski
2. Sebastian Dryja
3. Roman Żerek

Przed rozpoczęciem finałów prezydent Jarosław Ferenc, tak jak w poprzednich edycjach, wręczył nagrodę specjalną dla wybitnej osobistości radomszczańskiego sportu. W tej edycji nagrodę za całokształt działalności sportowej otrzymał Jan Cieślik, ciężarowiec i wieloletni działacz.