W dniach 20-22 września 2021 r. na obiektach Klubu KALIBER Białystok odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (woj. mazowieckie, podlaskie, łódzkie i lubelskie), w których wzięli udział zawodnicy Klubu Strzelectwa Sportowego „10-tka” w Radomsku.

Podczas turnieju radomszczańscy zawodnicy wystrzelali dwa srebrne medale, które zdobyli: Marta Niedbała (uczennica I LO) w konkurencji pistolet sportowy i Artur Kucharski (II LO) w konkurencji pistolet szybkostrzelny.

Artur i Marta zdobyli również IV miejsca w pistolecie pneumatycznym. Adam Wieczorek (II LO) w pistolecie pneumatycznym uplasował się na miejscu V, a w pistolecie szybkostrzelnym na VII.

Startująca szkoleniowo poza klasyfikacją, ze względu na wiek, Asia Kucharska (PSP 9) wykazała wysoką formę, lokując się punktowo na I miejscu w pistolecie sportowym i na II w pistolecie pneumatycznym.

Wielkie gratulacje dla naszych wspaniałych młodzików!