expect if there are some more not known on the market to date, would permit more straightforward, breguet Reine de Naples Princesse Mini 9807 & 9808 This year, not only in the Corum collection but in the history of watchmaking in general. fake rolex The Corporate Guy: these watches are durable and elegant that will help you to show the personality. These watches will help to show that you work in corporate world. These watches will help you to maintain your personality with the outfits. The core of what makes the Navitimer special is the rotating slide rule bezel.

Rozmowy o bezpieczeństwie i nie tylko

Dziś (2 października) na terenie Miasteczka Ruchu Drogowego przy ul. Brzeźnickiej w ramach akcji "Bezpieczne Radomsko" odbyło się spotkanie informacyjno-edukacyjne na temat bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w ruchu drogowym oraz obiektach sportowych typu pumptrack.

Na spotkaniu obecni byli funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Radomsku, przedstawiciele Urzędu Miasta Radomska oraz Szkoły Jazdy "Elcar" w Radomsku, a także radny Robert Lewandowski. Napotkana na miejscu młodzież i dzieci, a także ich opiekunowie zostali wyposażeni w opaski odblaskowe i kamizelki z logo Miasta Radomska. Policjanci natomiast informowali o konieczności zakładania kasków i ochraniaczy podczas jazdy na rowerze i zabawy na pumptracku. Wspólnie z przedstawicielem szkoły "Elcar" zachęcali dzieci do korzystania z możliwości szkolenia i zdania egzaminu na Kartę Rowerową.

Podczas spotkania pracownicy urzędu miasta oraz radny Robert Lewandowski rozmawiali z mieszkańcami o potrzebie modernizacji infrastruktury Miasteczka Ruchu Drogowego, który od lat służy dzieciom w młodzieży do praktycznej nauki przepisów drogowych. Remont tego obiektu sprawi, że nauka podstaw poruszania się po drodze będzie przebiegać w bardziej bezpiecznych i komfortowych warunkach.