W sobotę 2 października w Limanowej trzyosobowa reprezentacja Randori Radomsko w składzie Zuzia Pluta, Agata Sobieraj i Karol Gołczyk wzięła udział w I Otwartym Pucharze Polski Karate Kyokushin IKO Nakamura Polish Open 2021 pod patronatem Polskiego Związku Karate Kontaktowego.

 

Organizatorem tego wydarzenia był Limanowski Klub Karate Kyokushin. Turniej zgromadził 282 zawodników z 29 klubów z całej Polski reprezentujących różne federacje karate kyokushin. Zawodnicy rywalizowali w konkurencjach kata oraz kumite.
Organizacja jak również cały turniej stały na najwyższym poziomie. Podopieczni Randori w bardzo mocno obsadzonych kategoriach jak zawsze dali z siebie maksimum.

Ostatecznie po trudnej rywalizacji na podium stanęli:

• Karol Gołczyk - srebro w kumite
• Agata Sobieraj - brąz w kumite

- Dziękuję i gratuluję naszym zawodnikom wspaniałego występu. Wszyscy bez wyjątku byli świetni. To pierwszy nasz turniej po wakacyjnej przerwie, dlatego cieszy mnie dobra dyspozycja moich podopiecznych. Gratuluje również wszystkim pozostałym zawodnikom z innych klubów wywalczonych pucharów. Dziękujemy organizatorom za zaproszenie i wspaniałą organizację turnieju oraz oczywiście rodzicom naszych karateków za pomoc – mówi trener Michał Błach.