Image

Na Piżama Party wrażeń cała moc, wystarczy piżama, poduszka i koc! No bo kto powiedział, że od tego dzień? Bawić się wieczorem piżamowo chciej! - ten okrzyk towarzyszył dzieciom, które bawiły się w piątkowy wieczór na pierwszym „Wieczorze Szalonych Piżam” zorganizowanym w Publicznym Przedszkolu nr 9 w Radomsku.

W popołudniowo - wieczorowej imprezie uczestniczyły przedszkolaki z grupy „Kotki”. Przyszły do przedszkola z piżamami, poduszkami, kocykami i maskotkami, aby wziąć udział w ciekawej przygodzie. Nauczycielki: Katarzyna Stefańczyk, Mirosława Tomczuk, Joanna Molińska przygotowały dla 5-latków niezliczone atrakcje. Zabawa rozpoczęła się o godzinie 16.30 od piżamowego pokazu mody. Następnie przedszkolaki wzięły udział w różnorodnych zabawach. – Dzieci budowały wieże z jaśków, wykonywały ćwiczenia ruchowe z poduszkami, brały udział w dyskotece przy kolorowych, migających światełkach, pokonywały boso tor przeszkód – wylicza wychowawczyni Mirosława Tomczuk.

- Nie można mówić o piżamowym party bez obejrzenia kinowego hitu, dlatego wszystkie dzieci obejrzały bajkę, leżąc na wygodnych leżakach, otulone swoimi kocykami. I jak to bywa w prawdziwym kinie, miały okazję zasmakować pysznego popcornu, który wcześniej same przygotowały – dodaje Joanna Molińska. Na dzieci czekał również ciepły posiłek – uwielbiana przez wszystkich pizza oraz babeczki. Dopełnieniem wieczorowego szaleństwa było malowanie twarzy oraz wspólne wykonanie fotografii.

- Na sam koniec dzieci wysłuchały muzyki wyciszającej, kołysanek oraz bajki relaksacyjnej. Brawa dla naszych przedszkolaków za odwagę! Był to niezwykły wieczór pełen pozytywnych wrażeń, który na pewno pozostanie wszystkim na długo w pamięci! – podsumowała Katarzyna Stefańczyk. W trakcie piżamowego święta dzieci odwiedziły także panią dyrektor, która obdarowała je drobnymi upominkami.

 

 

SYMBOLE MIASTA

URZĄD MIASTA RADOMSKA

logo radomsko

97-500 Radomsko
ul. Tysiąclecia 5
NIP: 772-22-61-587
um@radomsko.pl
www.radomsko.pl

 

ZNAJDŹ NAS:

Sorry there were no events found.