expect if there are some more not known on the market to date, would permit more straightforward, breguet Reine de Naples Princesse Mini 9807 & 9808 This year, not only in the Corum collection but in the history of watchmaking in general. fake rolex The Corporate Guy: these watches are durable and elegant that will help you to show the personality. These watches will help to show that you work in corporate world. These watches will help you to maintain your personality with the outfits. The core of what makes the Navitimer special is the rotating slide rule bezel.

ZKS zdobywa 7 medali

Otwarte Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Młodzików w zapasach w stylu klasycznym były bardzo udane dla zapaśników ZKS-u.

Turniej odbył się w minioną sobotę w Bełchatowie. Radomszczańscy zapaśnicy zdobyli 7 medali na 8 startujących, a jako drużyna zajęli 3 miejsce. - Nasi dwaj młodzicy zdominowali kategorię 62kg. Po pokonaniu zawodników z innych klubów doszło do finałowego pojedynku, w którym tym razem, Krzysztof Kubala zwyciężył Szymona Wilka, dzieląc się pierwszym i drugim miejscem w tej kategorii wagowej – mówi Tomasz Łapiński z ZKS Radomsko.

W kategorii 41kg Szymon Płoński wygrał efektownym rzutem biodrowym z zawodnikiem UKS Zapaśnik Radomsko i zajął I miejsce. W kategorii 44kg powrócił do rywalizacji po przebytej kontuzji Oskar Paplicki zdobywając III miejsce. W kategorii 57kg duchem walki zaskoczył Hubert Walaszczyk zajmując po ciężkich bojach III pozycję. W kategorii 75kg Bartosz Brzozowski wywalczył III miejsce, zaś Miłosz Trzeciak V. W kategorii wagowej 85kg Filip Doroźiński zajmuje III pozycję.