Image

Otwarte Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Młodzików w zapasach w stylu klasycznym były bardzo udane dla zapaśników ZKS-u.

Turniej odbył się w minioną sobotę w Bełchatowie. Radomszczańscy zapaśnicy zdobyli 7 medali na 8 startujących, a jako drużyna zajęli 3 miejsce. - Nasi dwaj młodzicy zdominowali kategorię 62kg. Po pokonaniu zawodników z innych klubów doszło do finałowego pojedynku, w którym tym razem, Krzysztof Kubala zwyciężył Szymona Wilka, dzieląc się pierwszym i drugim miejscem w tej kategorii wagowej – mówi Tomasz Łapiński z ZKS Radomsko.

W kategorii 41kg Szymon Płoński wygrał efektownym rzutem biodrowym z zawodnikiem UKS Zapaśnik Radomsko i zajął I miejsce. W kategorii 44kg powrócił do rywalizacji po przebytej kontuzji Oskar Paplicki zdobywając III miejsce. W kategorii 57kg duchem walki zaskoczył Hubert Walaszczyk zajmując po ciężkich bojach III pozycję. W kategorii 75kg Bartosz Brzozowski wywalczył III miejsce, zaś Miłosz Trzeciak V. W kategorii wagowej 85kg Filip Doroźiński zajmuje III pozycję.

SYMBOLE MIASTA

URZĄD MIASTA RADOMSKA

logo radomsko

97-500 Radomsko
ul. Tysiąclecia 5
NIP: 772-22-61-587
um@radomsko.pl
www.radomsko.pl

 

ZNAJDŹ NAS: