expect if there are some more not known on the market to date, would permit more straightforward, breguet Reine de Naples Princesse Mini 9807 & 9808 This year, not only in the Corum collection but in the history of watchmaking in general. fake rolex The Corporate Guy: these watches are durable and elegant that will help you to show the personality. These watches will help to show that you work in corporate world. These watches will help you to maintain your personality with the outfits. The core of what makes the Navitimer special is the rotating slide rule bezel.

Hejtujemy hejt! - konkurs na film krótkometrażowy
Zdjęcie przedstawia dwie dłonie (jedna otwarta, druga złożona w pięść) pokazujące gest sprzeciwu wobec przemocy fizycznej.

Uwaga! Konkurs! Nagraj krótki film (max. 1 min.) o przeciwdziałaniu przemocy w internecie za pomocą telefonu lub czegokolwiek dostępnego pod ręką. Wyślij go na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (bezpośrednio lub za pomocą wirtualnej przestrzeni dyskowej typu wetransfer lub drive) między 3 a 10 grudnia. Na autorów najlepszych prac czekać będą 3 nagrody główne oraz nagroda publiczności. Konkurs skierowany do dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych.

Tematyka tzw. hejtu w internecie to problem wbrew pozorom niebagatelny. Nie każdy zdaje sobie mieć świadomość tego, że jest to forma przemocy psychicznej. Główne niebezpieczeństwo polega na tym, że jest to właśnie forma, o której ofiary mówią najmniej chętnie. Najlepszym zatem sposobem przeciwdziałania jest oswajanie się z mówieniem o przemocy, ponieważ najtrudniejszym i najważniejszym krokiem dla ludzi nią dotkniętych jest prośba o pomoc. Pomóżcie swoim koleżankom i kolegom - być może właśnie Wasz filmik pozwoli komuś zebrać w sobie odwagę by sięgnąć po pomocną dłoń.  Liczymy na Was!

Konkurs organizowany jest w ramach Kampanii Przeciwdziałania Przemocy - edycja 2021.

Termin nadsyłania prac konkursowych - 3-10.12.2021 r. 
Głosowanie on-line na stronie radomsko.pl (na nagrodę publiczności): 13-17.12.2021 r.
Rozstrzygnięcie konkursu: 20.12.2021 r.

W konkursie udział brać mogą dzieci i młodzież ze szkół podstawowych z terenu Radomska, w zespołach 2-4 osobowych (ta sama osoba nie może wchodzić w skład dwóch lub kilku zespołów). 
Do konkursu należy zgłaszać oryginalne dzieła - niepublikowane wcześniej, nieprezentowane i nienagradzane w innych konkursach.
Filmy konkursowe powinny być możliwie niekrótsze niż 30 sekund i niedłuższe niż 1 minuta. Prace konkursowe należy wysłać na adres 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

w załączniku do wiadomości lub za pomocą wirtualnej przestrzeni dyskowej (wetransfer, drive) wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia.