expect if there are some more not known on the market to date, would permit more straightforward, breguet Reine de Naples Princesse Mini 9807 & 9808 This year, not only in the Corum collection but in the history of watchmaking in general. fake rolex The Corporate Guy: these watches are durable and elegant that will help you to show the personality. These watches will help to show that you work in corporate world. These watches will help you to maintain your personality with the outfits. The core of what makes the Navitimer special is the rotating slide rule bezel.

Klubowe Mistrzostwa Województwa Łódzkiego 2021

OKSS „10-ka” zorganizowało Indywidualne i Klubowe Mistrzostwa Województwa Łódzkiego 2021 w konkurencjach pneumatycznych, odbyły się 4 grudnia w  Sulmierzycach. Dla strzelców wyczynowych są to najważniejsze zawody w roku.

- 86 zawodników z 7 klubów zrzeszonych w Łódzkim Związku Strzelectwa Sportowego rywalizowało aż w 12 konkurencjach oraz w finałach młodzików z rankingu rocznego. Było dużo strzelania i dużo do wygrania - nagród rzeczowych, dyplomów, pucharów oraz medali. Oczywiście najcenniejsze były do zdobycia nagrody główne: profesjonalny pistolet i karabin oraz aż cztery rowery dla młodzików – mówi Sławomir Dziegieć.

Zawodnicy z 10-ki - najmłodsi i oraz trochę starsi wywalczyli wspólnie 2 miejsce w klasyfikacji klubowej zdobywając voucher w kwocie 2000 zł. W finale pistoletu młodzików podsumowującym roczną rywalizację wspaniały pistolet wyczynowy wystrzelała Zosia Wilczek - wielka radość i sukces. Druga była Asia Tutaj. W czubie rankingu rocznego najlepszych pistoleciarzy młodzików w roku 2021 uplasowali się zawodnicy 10-ki: Artur Kucharski, Adam Wieczorek i Asia Kucharska otrzymując wspaniałe puchary. W ostatniej rundzie rankingu Artur Kucharski zdobył 1 miejsce i rower, a Adam Wieczorek był drugi. Wśród młodziczek Joasia Tutaj była również pierwsza i także odjechała rowerem, Marta Niedbała zdobyła srebro, Asia Kucharska brąz, a Zosia Wilczek była czwarta.

Początkujący zawodnicy strzelający z podpórki zdobyli trzy medale: złoty Karol Kopczyński, srebrny Miłosz Mielczarek i brązowy Alan Dąbrowski. Antosia Zielińska była czwarta w konkurencji ppn z podpórki stojąc.

Wśród kobiet Wiktoria Karasek wystrzelała srebrny medal. Panowie zdobyli dwa medale - Wiktor Blada srebro a Błażej Wejman brąz. Podsumowując, w Mistrzostwach zawodnicy 10-ji zdobyli 11 medali, 3 puchary indywidualnie i 1 puchar klubowo oraz nagrodę główną - pistolet.