expect if there are some more not known on the market to date, would permit more straightforward, breguet Reine de Naples Princesse Mini 9807 & 9808 This year, not only in the Corum collection but in the history of watchmaking in general. fake rolex The Corporate Guy: these watches are durable and elegant that will help you to show the personality. These watches will help to show that you work in corporate world. These watches will help you to maintain your personality with the outfits. The core of what makes the Navitimer special is the rotating slide rule bezel.

Tomasz Sobania w bibliotece

We wtorek 7 grudnia Miejską Bibliotekę Publiczną odwiedził Tomasz Sobania, utalentowany młody pisarz i podróżnik o wielkim sercu.


Główną część opowieści Tomasza Sobani stanowiła najświeższa historia, czyli liczący aż 1500 kilometrów Bieg z Częstochowy do Rzymu. W jego trakcie Tomek przez ponad miesiąc biegł przez pięć krajów Europy, mieszkał z trzyosobową ekipą w kamperze i nagłaśniał akcję zbiórki pieniędzy dla 9-letniej Hani Zając, chorej na nowotwór mózgu. Codziennie pokonywał dystans maratonu - 42 kilometry - a na koniec spotkał się na audiencji z samym papieżem Franciszkiem, któremu przekazał list od chorej dziewczynki.
W trakcie spotkania Tomasz opowiadał również o trzech książkach, które wydał o podróżach, w tym o tej największej - o rejsie z Panamy do Gdyni na pokładzie Daru Młodzieży.