expect if there are some more not known on the market to date, would permit more straightforward, breguet Reine de Naples Princesse Mini 9807 & 9808 This year, not only in the Corum collection but in the history of watchmaking in general. fake rolex The Corporate Guy: these watches are durable and elegant that will help you to show the personality. These watches will help to show that you work in corporate world. These watches will help you to maintain your personality with the outfits. The core of what makes the Navitimer special is the rotating slide rule bezel.

Poczuj klimat świąt! Jarmark Bożonarodzeniowy już od wtorku

Deptak od poczty do skrzyżowania z ul. Żeromskiego zamieni się w prawdziwe centrum świątecznych zakupów i zabawy. Wszystko za sprawą radosnego, kolorowego i pachnącego świętami Jarmarku Bożonarodzeniowego,  po raz pierwszy w Radomsku. Zapraszamy od 14 do 19 grudnia na ulicę Reymonta.

W nietuzinkowej atmosferze, tuż przed Wigilią, będziemy mieli możliwość wybrać dobrą rybę i wędlinę na świąteczny stół, poczuć zapach prawdziwego piernika, skosztować potraw i wypieków, zrobić zapas pierogów z kapustą i grzybami, zasmakować najlepszego bigosu, rozgrzać się grzańcem z goździkami, kupić nalewki i miody, czy swojski chleb. Zapraszamy od wtorku do piątku w godz. 10.00 – 18.00, a w sobotę i niedzielę w godz. 10.00 – 20.00.

Nie zabraknie także ręcznie wykonanych ozdób na choinkę czy stroików, a także wyrobów kowalstwa artystycznego. Ponadto swoje stoiska zapewnią lokalne stowarzyszenia i organizacje pozarządowe. Świąteczny klimat dopełni żywa szopka, kolędowe karaoke, warsztaty ozdób świątecznych, wokalne występy dzieci ze szkół podstawowych oraz seniorów, a także kolędy i pastorałki w wykonaniu orkiestry dętej Expresja z Miejskiego Domu Kultury. Gwiazdą bożonarodzeniowego jarmarku będzie zespół Sound’nGrace, który wystąpi w niedzielę o godz. 17.00 podczas wigilijnego spotkania radomszczan.

Goście odwiedzający jarmark będą mogli na pamiątkę zrobić sobie zdjęcie z Mikołajem w towarzystwie Śnieżynek lub skorzystać z fotobudki i okolicznościowej fotoramki.