Image

W minioną sobotę reprezentacja KSW BUSHI sekcja Radomsko w składzie Michał Dudek, Marta Łysik, Nikodem Pawlik oraz Natalia Dudek startowała w IV Wagowych Mistrzostwach Europy Karte Kyokushin WKB w Leżajsku.

W Mistrzostwach wzięło udział ponad 560 czołowych zawodników z 15 krajów. Zawody miały charakter otwarty dla wszystkich organizacji oraz zostały rozegrane według światowych, pełnych przepisów Karate Kyokushin, tj. z możliwością stosowania wszystkich technik.

Wszyscy zawodnicy reprezentujący Polskę oraz Radomsko, w swoich kategoriach, zarówno w walkach eliminacyjnych jak i w strefie medalowej rywalizowali z zawodnikami z Łotwy, Ukrainy, Hiszpanii, Turcji, Armenii oraz Polski.

- Ciężka i systematyczna praca wykonana na treningach zaowocowała sukcesami młodych Radomszczan, którzy bezsprzecznie zapisali się na kartach historii radomszczańskiego Karate Kyokushin wywalczając ważne tytuły – mówi Paweł Juszczyk.

Wyniki:

- Natalia Dudek -  tytuł Mistrzyni Europy WKB w konkurencji KUMITE (walki) w kat. dziewcząt 14-15 lat -50kg oraz III miejsce w konkurencji KATA

- Marta Łysik - tytuł Mistrzyni Europy WKB w KUMITE w kat. dziewcząt 10-11 lat -40kg 

- Michał Dudek - tytuł V-ce Mistrza Europy WKB w KUMITE w kat. chłopcy 8-9 lat -25kg 

- Nikodem Pawlik  III miejsce w KUMITE w kat. chłopcy 10-11 lat -40kg

SYMBOLE MIASTA

URZĄD MIASTA RADOMSKA

logo radomsko

97-500 Radomsko
ul. Tysiąclecia 5
NIP: 772-22-61-587
um@radomsko.pl
www.radomsko.pl

 

ZNAJDŹ NAS: