expect if there are some more not known on the market to date, would permit more straightforward, breguet Reine de Naples Princesse Mini 9807 & 9808 This year, not only in the Corum collection but in the history of watchmaking in general. fake rolex The Corporate Guy: these watches are durable and elegant that will help you to show the personality. These watches will help to show that you work in corporate world. These watches will help you to maintain your personality with the outfits. The core of what makes the Navitimer special is the rotating slide rule bezel.

O motywacji z Jarkiem Brzozowskim

W Miejskim Domu Kultury wystąpił dziś wyjątkowy gość. Jarosław Brzozowski opowiedział radomszczańskiej młodzieży o znaczeniu motywacji w dążeniu do sukcesu zawodowego. Spotkanie zorganizował Starter Radomsko, a zgromadzoną młodzież przywitał prezydent Jarosław Ferenc wyrażając nadzieję, że zdobyta wiedza zaowocuje w przyszłości.

- Przedstawiłem dowody że, nie zewnętrzne bodźce wpływają na nasze emocje i motywację do działania tylko to, jak interpretujemy te bodźce. To nasze emocje powodują, że chce się nam działać lub nie. Jeżeli czujesz radość, podekscytowanie, ciekawość, twoja motywacja np. do nauki języka obcego czy tworzenia biznesu będzie o wiele większa, niż jeżeli czujesz znudzenie, złość i przymus – wyjaśnia Jarosław Brzozowski.

Mówiąc w wielkim skrócie „jak się będziesz czuł, tak będziesz działał”. Równanie jest zatem następujące: myśli (przekonania) powodują emocje, a określone emocje motywują nas do danego działania (pożądanego lub nie). Dlatego tak ważne jest zrozumieć, że są dwa rodzaje motywacji – zewnętrzna i wewnętrzna.

- Zewnętrzna motywacja to na przykład dobry szybki zarobek, nagroda, wygrana w konkursie, dodatkowe punkty w rekrutacji, czasami są to też kary. Coraz częściej poszukujemy w naszym codziennym życiu czegoś więcej niż zewnętrznych nagród. Przede wszystkim szukamy nagród wewnątrz siebie i oczekujemy, że dana aktywność, praca czy relacja będą celem samym w sobie. Chcemy czuć wewnętrzną motywację do życia, by to co robimy było też w zgodzie z nami – dodaje Jarosław Brzozowski.

To była podróż ze stacji Motywacja do stacji Przedsiębiorczość. A naszymi przystankami były historie nastolatków, którzy odnieśli sukces w biznesie. Niech inspiracją będą słowa jednych z nich – założycieli Take&Tie: „im więcej nauczymy się w młodości, tym trafniejsze decyzje oraz działania będziemy mogli podejmować w przyszłości”

Pozostając w tematyce motywacji przypominamy niezmiennie o ofercie miejskiego inkubatora przedsiębiorczości Starter Radomsko, bo nic tak nie motywuje do dalszego działania jak możliwość skorzystania z profesjonalnej pomocy przy prowadzeniu biznesu. O Starterze i jego zaletach na rozpoczęcie dzisiejszego spotkania w MDK opowiedział, posiłkując się prezentacją multimedialną, pracownik działającego przy urzędzie Centrum Nowoczesnych Inwestycji - Michał Wróblewski.