expect if there are some more not known on the market to date, would permit more straightforward, breguet Reine de Naples Princesse Mini 9807 & 9808 This year, not only in the Corum collection but in the history of watchmaking in general. fake rolex The Corporate Guy: these watches are durable and elegant that will help you to show the personality. These watches will help to show that you work in corporate world. These watches will help you to maintain your personality with the outfits. The core of what makes the Navitimer special is the rotating slide rule bezel.

POJEMNIK NA POPIÓŁ NIE WYSTARCZA? ZGŁOŚ! Zmiany także w tekstyliach

Wraz z początkiem roku miejska spółka PGK rozszerzyła zakres swoich usług o odbiór kolejnych frakcji odpadów. Mieszkańcy od października otrzymywali dodatkowy pojemnik na popiół oraz w grudniu przezroczysty worek na tekstylia i odzież. Z uwagi na to, że w niektórych przypadkach okazało się, że dostarczony wcześniej do klienta pojemnik na popiół jest niewystarczający, spółka zdecydowała o możliwości dostarczenia dodatkowego pojemnika.

 

Wystarczy zgłosić takie zapotrzebowanie do Zakładu Oczyszczania Miasta i Utrzymania Ruchu PGK Sp. z o.o. w Radomsku. Można to zrobić telefonicznie pod nr tel. 44 683 06 30 lub 44 683 42 26 oraz mailowo na adres poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Dodatkowo w okresie wdrożenia odbioru nowych frakcji procedury odbioru zostaną dostosowane do oczekiwań mieszkańców:

1. W miesiącach styczeń – kwiecień br. dopuszczalne jest wsypywanie nadmiaru popiołu, który nie mieści się do pojemnika przeznaczonego na popiół ( kolor szary ) do pojemnika na odpady zmieszane w który wyposażona jest posesja.

2. W terminie odbioru popiołu zgodnym z harmonogramem opróżniane są WYŁĄCZNIE pojemniki przeznaczone do popiołu ( kolor szary ) nawet wówczas, gdy w innym wystawionym pojemniku będzie znajdował się czysty popiół – w przypadku wystawiania przez mieszkańców znacznej dodatkowej liczby pojemników ponad te, które przewidziane są do odbioru zgodnie z harmonogramem, istnieje duże prawdopodobieństwo, iż PGK nie zdąży w danym dniu obsłużyć rejonu.

3. Operatorzy pojazdów nie odbiorą popiołu wsypanego do worków czy innych pojemników typu. wiadra, co spowodowane jest troską o zdrowie załogi. Worki z popiołem są ciężkie i załadunek ręczny takich worków w większej ilości jest ponad siły pracowników.

Od lutego br., PGK rozpoczyna podstawianie dodatkowych pojemników dla mieszkańców, którzy zgłosili taką potrzebę w siedzibie Spółki lub w Urzędzie Miasta Radomska.

TEKSTYLIA W TERMINIE ODBIORU GABARYTÓW, ALE BEZ KONIECZNOŚCI ZGŁASZANIA
Z sygnałów i obserwacji pracowników PGK wynika, że dużym utrudnieniem dla mieszkańców jest konieczność zgłaszania wystawienia nowej frakcji, dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom utrzymane zostaną terminy odbioru nowej frakcji - w określonych w Harmonogramie Odbioru, ale bez konieczności zgłaszania wystawienia worka z tekstyliami do Biura Obsługi Klienta.