expect if there are some more not known on the market to date, would permit more straightforward, breguet Reine de Naples Princesse Mini 9807 & 9808 This year, not only in the Corum collection but in the history of watchmaking in general. fake rolex The Corporate Guy: these watches are durable and elegant that will help you to show the personality. These watches will help to show that you work in corporate world. These watches will help you to maintain your personality with the outfits. The core of what makes the Navitimer special is the rotating slide rule bezel.

X Bieg Tropem Wilczym w Radomsku

Radomszczanie po raz kolejny biegiem upamiętnili Żołnierzy Wyklętych, w tym roku oddano również hołd bohaterskim ukraińskim żołnierzom walczącym z rosyjskim agresorem. W geście solidarności podczas biegu zbierano pieniądze na pomoc ofiarom wojny w Ukrainie.

Bieg Tropem Wilczym jest wydarzeniem upamiętniającym żołnierzy polskiego podziemia antykomunistycznego i antysowieckiego działającego w latach 1944 -1963 w obrębie przedwojennych granic RP. W tym roku bieg zorganizowano bliżej natury – trasa o długości 1963 metrów prowadziła alejkami w Parku Świętojańskim. Jak co roku wydarzenie cieszyło się dużą popularnością wśród radomszczańskich biegaczy i nie tylko, udział w imprezie wzięło 150 osób.

- Jest mi bardzo miło, że tak licznie uczestniczycie w Biegu Tropem Wilczym. To bardzo ważne, aby pamiętać o bohaterach, którzy nie pogodzili się z tym, że Polska jest pod kolejną okupacją. Walczyli, stawiali opór i często płacili za to najwyższą cenę. Dziś mamy wojnę w Ukrainie, tam również walczą o wolność i niezawisłość. Wspieramy ich jak tylko możemy, dziękuję za każdą pomoc i wsparcie – mówił przed rozpoczęciem biegu prezydent Jarosław Ferenc.

Każdy zarejestrowany uczestnik po przebiegnięciu mety otrzymał od prezydenta pamiątkowy medal, który po złożeniu z medalami z dwóch poprzednich edycji biegu tworzy jedną spójną całość. Był też ciepły poczęstunek dla wszystkich chętnych. Do zobaczenia za rok!