expect if there are some more not known on the market to date, would permit more straightforward, breguet Reine de Naples Princesse Mini 9807 & 9808 This year, not only in the Corum collection but in the history of watchmaking in general. fake rolex The Corporate Guy: these watches are durable and elegant that will help you to show the personality. These watches will help to show that you work in corporate world. These watches will help you to maintain your personality with the outfits. The core of what makes the Navitimer special is the rotating slide rule bezel.

Medale i wyróżnienia dla „10-ki”

Ostatnie dni dla zawodników z OKSS „10-ka” to okres wytężonej sportowej pracy. W piątek 4 marca na strzelnicy Klubu SPOŁEM Łódź odbyła się III Runda Pucharu Młodzików Województwa Łódzkiego.

- Nasze młodziczki strzelające w konkurencji pistolet pneumatyczny zdominowały podium. Joasia Tutaj zajęła 1 miejsce, Zosia Wilczek była 2, Joasia Kucharska 3, a Antosia Zielińska 4. Nasz jedyny młodzik Krzysiu Skowronek zajął miejsce 6 – mówi Sławomir Dziegieć z OKSS „10-ka”.

Początkujący młodzicy strzelający szkoleniowo z podpórki: Karol Kopczyński, Oliwier Stolarczyk i Miłosz Mielczarek zajęli miejsca 7,8 i 9 miejsca. Strzelali też dorośli zawodnicy. W kategorii kobiet w pistolecie pneumatycznym Wiktoria Karasek była 2. Wśród mężczyzn Wiktor Blada zajął 1 miejsce, Błażej Wejman był 2, Adam Wieczorek 5 i Artur Kucharski 8.

Natomiast w sobotę 5 marca odbyło się na strzelnicy SHOTBOM w Łasku Walne Zebranie Klubów zrzeszonych w Łódzkim Związku Strzelectwa Sportowego. Było okazją do nagrodzenia najlepszych zawodników woj. łódzkiego za osiągnięcia sportowe uzyskane w roku 2021.

Wśród wyróżnionych zawodników czworo było z naszej 10-ki: Wiktor Blada, Asia Kucharska, Marta Niedbała i Adam Wieczorek. Wyróżnienia otrzymali również trenerzy z klubów trenujących najzdolniejszą młodzież.