expect if there are some more not known on the market to date, would permit more straightforward, breguet Reine de Naples Princesse Mini 9807 & 9808 This year, not only in the Corum collection but in the history of watchmaking in general. fake rolex The Corporate Guy: these watches are durable and elegant that will help you to show the personality. These watches will help to show that you work in corporate world. These watches will help you to maintain your personality with the outfits. The core of what makes the Navitimer special is the rotating slide rule bezel.

Zapaśnik na Mistrzostwach w Radomsku

W sobotę zawodnicy UKS „Zapaśnik” Radomsko stanęli do walk w rodzinnym Radomsku. Tym razem startowali w turnieju organizowanym przez ZKS Radomsko. 17-osobowa reprezentacja klubu walczyła w kategoriach wiekowych: kadetów, młodzików oraz dzieci.

- Turniej stał na wysokim poziomie sportowym i organizacyjnym. Dla naszych podopiecznych to dobre przetarcie, a dla nas – zarządu, możliwość podpatrzenia jak należy organizować tego typu zawody, bo sami też przymierzamy się do tego – mówi wiceprezes ds. sportowych Mirosław Szyler.

Zawodnicy Zapaśnika w sobotnich zawodach zdobyli 8 medali: 2 złote i 6 brązowych! Nie wykorzystali kolejnych czterech szans na brąz, stąd zanotowali cztery miejsca tuż za podium. Bardzo dobrze spisał się zawodnik w kategorii 80 kg - Wiktor Ciastko. W pierwszej walce łatwo 7:1 pokonał zawodnika gospodarzy - Filipa Dorozińskiego. W kolejnej rundzie „rozjechał” zawodnika z Bełchatowa, nie dając mu żadnych złudzeń na zwycięstwo. W trzeciej walce musiał uznać wyższość doświadczonego zawodnika z Piotrkowa Tryb., medalisty Mistrzostw Polski. Walkę o brązowy medal wygrał w spektakularny sposób przez położenie na łopatki zawodnika z Woli Krzysztoporskiej i dzięki tej wygranej to na jego piersi zawisnął brązowy krążek. 

Poniżej indywidualne wyniki naszych zawodników:

Gr. wiekowa KADET:

Oskar Kopeć brązowy medal kat. 55 kg

Jakub Kinas brązowy medal kat. 60 kg

Jakub Rozpara VIII m. kat. 65 kg

Wiktor Ciastko brązowy medal kat. 80 kg

Dawid Żuwalski brązowy medal kat. 92 kg

 

Gr. wiekowa DZIECI i MŁODZIK 

Igor Masiarek brązowy medal kat. 29 kg D

Adam Góralski V m. kat. 29 kg D

Maksymilian Kluz brązowy medal kat. 32 kg D 

Konrad Zawisza X m. kat. 38 kg D 

Kazimierz Gurazda V m. kat. 47 kg D 

Mateusz Kopertowski złoty medal m. kat. 73 kg D

Aron Kubasiak VII m. kat. 48 kg M

Wiktor Kotlicki V m. kat. 48 kg M

Kacper Dukat XII m. kat. 52 kg M

Mateusz Kucharski IX m. kat. 57 kg

Jakub Wiaderek złoty medal kat. 75 kg

Jakub Molenda V m. kat. 85 kg 

Z zawodów na zawody widać jak procentuje wkładana w trening praca oraz obycie naszych zawodników z atmosferą turnieju. - Naszym sąsiadom z ZKS gratulujemy dobrze zorganizowanego turnieju.  Wierzymy, że funkcjonowanie dwóch silnych klubów zapaśniczych w Radomsku oraz niedaleki start klasy o profilu ogólnorozwojowym z rozszerzonym wychowaniem fizycznym, w której uruchomienie zaangażowani jesteśmy od momentu powołania do życia naszego klubu już wkrótce przyczyni się do jeszcze wyższego poziomu zapasów w Radomsku, dzięki czemu oba kluby będą przywoziły do naszego miasta jeszcze więcej krążków z imprez ogólnopolskich - podsumował Mirosław Szyler.