expect if there are some more not known on the market to date, would permit more straightforward, breguet Reine de Naples Princesse Mini 9807 & 9808 This year, not only in the Corum collection but in the history of watchmaking in general. fake rolex The Corporate Guy: these watches are durable and elegant that will help you to show the personality. These watches will help to show that you work in corporate world. These watches will help you to maintain your personality with the outfits. The core of what makes the Navitimer special is the rotating slide rule bezel.

Dary z Radomska dotarły do mieszkańców Wozniesieńska

Dary z pierwszego transportu po pokonaniu 1300 km po niebezpiecznych drogach Ukrainy, po kilku dniach, w czasie których obowiązywała godzina policyjna, dotarły w końcu do naszych przyjaciół w Wozniesieńsku w obwodzie mikołajowskim.

 

Obdarowani mieszkańcy Wozniesieńska dziękują radomszczanom za okazaną pomoc i wsparcie w tych trudnych czasach.

Teraz czekamy na informację o dotarciu na miejsce kolejnego transportu z najpotrzebniejszymi rzeczami, który wyjechał z Radomska w piątek 18 marca. Tym razem wspomogli mieszkańcy francuskiego miasta Langlade.

To nie koniec pomocy. Mieszkańcy Wozniesieńska wciąż potrzebują naszego wsparcia. Przypominamy o trwającej zbiórce na konto nr: 22 1020 3352 0000 1002 0279 5326

A także o zbiórce żywności z długim terminem ważności w opakowaniach zbiorczych, które można dostarczyć do punktu w Miejskiej Hali Sportowej przy PSP nr 6.

Za dotychczasową pomoc serdecznie dziękujemy wszystkim mieszkańcom.