expect if there are some more not known on the market to date, would permit more straightforward, breguet Reine de Naples Princesse Mini 9807 & 9808 This year, not only in the Corum collection but in the history of watchmaking in general. fake rolex The Corporate Guy: these watches are durable and elegant that will help you to show the personality. These watches will help to show that you work in corporate world. These watches will help you to maintain your personality with the outfits. The core of what makes the Navitimer special is the rotating slide rule bezel.

Joanna Przetakiewicz z niespodzianką w Publicznej Szkole Podstawowej nr 7

Joanna Przetakiewicz – projektantka mody, bizneswoman, założycielka fundacji Era Nowych Kobiet zawitała dziś do Publicznej Szkoły Podstawowej nr 7, aby przekazać wyprawki szkolne 40 uczniom z Ukrainy.

 Joanna Przetakiewicz jest także inicjatorką ruchu społecznego Era Nowych Kobiet. Za pośrednictwem należącej do ruchu Karoliny Gontkowskiej udało się wyposażyć nowych uczniów „siódemki” w plecaki, wypełnione przyborami szkolnymi i zabawkami, a także przekazać dary do transportów, które już wyjechały na Ukrainę.

W dzisiejszym spotkaniu z Joanną Przetakiewicz uczestniczył prezydent Jarosław Ferenc, sekretarz Kamila Malinowska-Sztangreciak oraz skarbnik Mariola Wypych. Prezydent opowiedział o tym, jak w Radomsku wygląda wielotorowa pomoc uciekającym przed wojną obywatelom Ukrainy. Mówił o bieżącej pomocy uchodźcom codziennie przybywających do Radomska, o transportach humanitarnych wysyłanych do miasta Partnerskiego Wozniesieńsk, a także o wsparciu uzyskanym przez mieszkańców miasta i okolic, firm, organizacji oraz miejskich instytucji.

- Chcemy, aby przebywające w naszym mieście rodziny, a przede wszystkim dzieci czuły się u nas dobrze. Dlatego organizowane są dla nich różnego rodzaju zajęcia w naszych placówkach, tak aby chociaż na chwilę zapomniały o tym, co musiały przejść – podkreślił prezydent Jarosław Ferenc.

- Jestem zachwycona tym, co tutaj zobaczyłam, ponieważ zobaczyłam szczęśliwe, uśmiechnięte dzieci, które czują się jak u siebie. I to było najważniejsze - mówiła Joanna Przetakiewicz. - Widzę, jak wszyscy tutaj myślą, działają i dbają o to, aby dzieci tutaj czuły się dobrze. Przyjechaliśmy do Radomska właśnie po to, by pokazać innym podobnej wielkości miastom, że można doskonale poradzić sobie z organizacją różnego rodzaju pomocy. Zorganizować bezpłatną naukę języka polskiego nie tylko dla dzieci, ale także dla rodziców. Widzę, że to wszystko jest świetnie zorganizowane. Ta wizyta jest dla mnie ogromną ulgą i przyjemnością – dodaje.

Dzieciaki były zachwycone nowymi plecakami i przyborami szkolnymi, ale także pieskami, z którymi pani Joanna przyjechała do Radomska.