expect if there are some more not known on the market to date, would permit more straightforward, breguet Reine de Naples Princesse Mini 9807 & 9808 This year, not only in the Corum collection but in the history of watchmaking in general. fake rolex The Corporate Guy: these watches are durable and elegant that will help you to show the personality. These watches will help to show that you work in corporate world. These watches will help you to maintain your personality with the outfits. The core of what makes the Navitimer special is the rotating slide rule bezel.

Lokalna Wymiana Kontaktów

Kolejna już Lokalna Wymiana Kontaktów za nami. Starter Radomsko znów przypominał, że w biznesie najważniejsze są kontakty. Wydarzenie networkingowe było bezpłatne, a w jego programie znalazły się również szkolenia i inspirujące warsztaty.

Radomszczańscy przedsiębiorcy mieli okazję w przyjemnej atmosferze promować swój biznes, zdobyć nowe kontakty, a także zyskać trochę przydatnej wiedzy w przerwach od networkingu. Spotkanie odbyło się w gościnnych salach restauracji Las, a jego wieńczącym punktem była prelekcja eksperta od treningu personalnego.

Prelekcję poprowadził Jarek Brzozowski, który opowiedział o tym jak zarządzać własną energią i jak znaleźć balans między pracą, a życiem prywatnym.

Więcej o tym czym jest networking i na czym polegają tego typu wydarzenia pisaliśmy w relacji z poprzedniej LWK, która miała miejsce w październiku ubiegłego roku. Relacja dostępna tu -> https://radomsko.pl/aktualnosci/1377-w-biznesie-najwazniejsze-sa-kontakty