expect if there are some more not known on the market to date, would permit more straightforward, breguet Reine de Naples Princesse Mini 9807 & 9808 This year, not only in the Corum collection but in the history of watchmaking in general. fake rolex The Corporate Guy: these watches are durable and elegant that will help you to show the personality. These watches will help to show that you work in corporate world. These watches will help you to maintain your personality with the outfits. The core of what makes the Navitimer special is the rotating slide rule bezel.

Laureaci konkursu "Z górki na pazurki - moje ferie" nagrodzeni

Dziś w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbyło się rozstrzygnięcie 17. edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Z górki na pazurki – moje ferie” zorganizowanej przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Radomsku.

 

W tegorocznej edycji nadesłano 384 prace, które oceniane były w trzech kategoriach wiekowych:
Kategoria I (6-8 lat) 88 prac
Kategoria II (9-11 lat) 234 prace
Kategoria III (12-13 lat) 62 prace.

Nagrodę Grand Prix konkursu zdobyła Maja Barton z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 10 w Radomsku.

Wyniki
Kategoria od 6 do 8 lat:
I miejsce - Oliwia Kitowska z Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Trybunalskim
I miejsce - Paweł Łągwa z MOK w Piotrkowie Tryb.
II miejsce - Lena Rozga z MOK w Piotrkowie Tryb.
II miejsce - Bianka Wachnik z MOK w Piotrkowie Tryb.
II miejsce - Alicja Wojciechowska z MOK w Piotrkowie Tryb.
III miejsce - Antoni Grześkiewicz z Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Tryb.
III miejsce - Natalia Ostrowska z Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Tryb.
III miejsce - Maja Szwalska z Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Tryb.

Wyróżnienia: Lidia Drzazga z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Radomsku, Zuzanna Rybak z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Radomsku.

Kategoria od 9 do 11 lat:
I miejsce - Barbara Kaszuwara z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 10 w Radomsku
I miejsce - Zuzanna Knop z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 10 w Radomsku
I miejsce - Maria Marczak z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 6 w Radomsku
II miejsce - Zuzanna Jureńczyk z MOK w Piotrkowie Tryb. II miejsce - Daria Ulcyfer z MOK w Piotrkowie Tryb.
III miejsce - Vanessa Grygorkiewicz z MOK w Piotrkowie Tryb.
III miejsce - Natalia Szpuga ze Stowarzyszenia „Drukarnia Wyobraźni” w Zamościu
Wyróżnienia: Dagmara Dobska z Publicznej Szkoły Podstawowej w Płoszowie, Oliwia Grabiwoda z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Dobryszycach, Magdalena Kałuzińska z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 6 w Radomsku, Hanna Kobos z Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Tryb., Marta Kosendek z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5 w Radomsku, Maja Kowalczyk z Publicznej Szkoły Podstawowej w Kietlinie, Oliwia Kowalczyk z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 7 w Radomsku, Julia Kruk z Publicznej Szkoły Podstawowej w Szczepocicach, Anna Lemańska z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4 w Radomsku, Amelia Pasak z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Dobryszycach, Dawid Szpeciński z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Dobryszycach, Kacper Witek ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Ostrowie Wielkopolskim, Magdalena Wołoch ze Stowarzyszenia ,,Drukarnia Wyobraźni" w Zamościu, Pola Wójcik z MOK w Piotrkowie Tryb.

Kategoria od 12 do 13 lat:
I miejsce - Mateusz Tomicki z Publicznej Szkoły Podstawowej w Płoszowie
II miejsce - Izabela Juszczak ze Stowarzyszenia „Drukarnia Wyobraźni” w Zamościu
III miejsce - Nadia Krasińska z MOK w Piotrkowie Tryb.
Wyróżnienia: Mikołaj Dąbrowski ze Szkoły Podstawowej w Chabielicach, Julia Łukasik z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Dobryszycach, Paulina Stępień z MOK w Piotrkowie Tryb., Zuzanna Szymczak z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 10 w Radomsku, Izabela Zych ze Stowarzyszenia „Drukarnia Wyobraźni” w Zamościu.

- Gratuluję wszystkim uczestnikom konkursu zaangażowania, talentu i pasji do tego co robicie. Każda z nadesłanych na konkurs prac jest na bardzo wysokim poziomie, Po 17 latach organizowania konkursu prace nadal potrafią nas zaskoczyć podejściem do tematu, różnorodnością technik plastycznych i kompozycji. Wybór najlepszych był bardzo trudny – podkreśliła przewodnicząca komisji konkursowej Ewelina Hofman – Wróblewska.