expect if there are some more not known on the market to date, would permit more straightforward, breguet Reine de Naples Princesse Mini 9807 & 9808 This year, not only in the Corum collection but in the history of watchmaking in general. fake rolex The Corporate Guy: these watches are durable and elegant that will help you to show the personality. These watches will help to show that you work in corporate world. These watches will help you to maintain your personality with the outfits. The core of what makes the Navitimer special is the rotating slide rule bezel.

Zapaśnik na zawodach w Kostrzynie

Miniony weekend ekipa UKS „Zapaśnik” Radomsko spędziła w Kostrzynie nad Odrą. Zgodnie z wcześniejszymi planami startowali w II Pucharze Polski kadetów, który był drugą eliminacją do Mistrzostw Polski kadetów czyli Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

Zawody miały wysoki poziom. Na kostrzyńskich matach do walk o prawo startu w Mistrzostwach Polski stanęło 198 zawodników z 49 klubów z całej Polski. - Na zawodach, do których przygotowaliśmy się od dłuższego czasu nasz klub reprezentowało czterech zawodników. Prawa do startu w kat. wagowej 80kg ze względu na stan zdrowia nie uzyskał nasz zawodnik, na którego start bardzo liczyliśmy ze względu na duże szanse na dobry rezultat i kwalifikacje do Mistrzostw Polski - tłumaczy opiekun grupy na zawodach, Konrad Terka.

Po ambitnych walkach bardzo prawdopodobne są dwie kwalifikacje dla zawodników Zapaśnika, w kategoriach wagowych 55 kg oraz 60 kg. - Czekamy na oficjalne statystyki punktowe z dwóch turniejów kwalifikacyjnych. Byłby to dla nas bardzo szczęśliwy scenariusz ze względu na krótki staż treningowy zawodników - dodaje wiceprezes ds. Sportowych Mirosław Szyler.

Na wyróżnienie w weekendowych zawodach zasługuje startujący w kat. 55kg Oskar Kopeć, który zajął XI miejsce po ambitnych walkach, w których musiał uznać wyższość m.in. zwycięzcy całej kategorii wagowej.

Indywidualne wyniki zawodników UKS przedstawiają się w sposób następujący:

Oskar Kopeć - XI miejsce kat. 55 kg

Jakub Kinas - XXV miejsce kat. 60 kg

Jakub Rozpara - XXIII miejsce kat. 65 kg

Dawid Żuwalski - XIX miejsce kat. 92 kg