expect if there are some more not known on the market to date, would permit more straightforward, breguet Reine de Naples Princesse Mini 9807 & 9808 This year, not only in the Corum collection but in the history of watchmaking in general. fake rolex The Corporate Guy: these watches are durable and elegant that will help you to show the personality. These watches will help to show that you work in corporate world. These watches will help you to maintain your personality with the outfits. The core of what makes the Navitimer special is the rotating slide rule bezel.

II Puchar Polski Kadetów

W dniach 25-27 marca zawodnicy ZKS Radomsko wzięli udział w II Pucharze Polski Kadetów w zapasach w stylu klasycznym w Kostrzynie nad Odrą.

W kategorii wagowej 65 kg startowało trzech zawodników ZKS-u:

-Maksymilian Zakrzewski po pięciu ciężkich walkach zajął 9 miejsce, czym zakwalifikował się do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży,

-młodsze roczniki kadetów w tej kategorii wagowej Szymon Wilk i Krzysztof Kubala wywalczyli po 4 walkach 20 i 15 miejsca.

W kategorii wagowej 80 kg startował również najmłodszy, kadet Filip Doroziński, zajmując ostatecznie 30 miejsce, zaś w kategorii najcięższej 110 kg Wojciech Woźniak zajął 7 miejsce. O kwalifikacji do Mistrzostw Polski zadecyduje suma zdobytych przez nich punktów w obu pucharach.