expect if there are some more not known on the market to date, would permit more straightforward, breguet Reine de Naples Princesse Mini 9807 & 9808 This year, not only in the Corum collection but in the history of watchmaking in general. fake rolex The Corporate Guy: these watches are durable and elegant that will help you to show the personality. These watches will help to show that you work in corporate world. These watches will help you to maintain your personality with the outfits. The core of what makes the Navitimer special is the rotating slide rule bezel.

Ruszyła akcja „Zielone Radomsko”. Darmowe sadzonki drzew czekają na radomszczan

Dziś ruszyła akcja „Zielone Radomsko”, która zorganizowana jest przez Miasto Radomsko i Nadleśnictwo Radomsko. W szkółce leśnej w Strzałkowie do odebrania przez radomszczan na hasło „Zielone Radomsko” są darmowe sadzonki popularnych drzew. Akcja ma zachęcić mieszkańców do sadzenia drzew na swoich posesjach, co ma przyczynić się do zwiększenia liczby drzew w całym mieście.

 

Już od rana radomszczanie ustawili się w kolejce po darmowe drzewka. Na hasło „Zielone Radomsko” oraz deklarację, że zostaną posadzone w granicach miasta mieszkańcy otrzymują sadzonki rożnych gatunków drzew, takich jak jodły, świerki, sosny, dęby, brzozy, modrzewie czy buki. Sadzonki przygotowane przez Nadleśnictwo Radomsko mają różne wysokości w zależności od gatunku i wieku drzewka - od kilkunastu cm do ok 180 cm.

- Akcja „Zielone Radomsko” ma na celu to, aby każdy mógł przyczynić się do zwiększenia terenów zielonych w mieście. W ramach akcji wydajemy tyle sadzonek ilu będzie chętnych. Na dziś jesteśmy przygotowani na kilka tysięcy sadzonek – wyjaśnia zastępca nadleśniczego Nadleśnictwa Radomsko Piotr Szymocha.

- Zachęcamy do skorzystania z możliwości pobrania sadzonek, które oferuje Nadleśnictwo Radomsko. Są to piękne, duże sadzonki. Jedna osoba może otrzymać do 20 sadzonek – mówi naczelnik Wydziału Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Gospodarki Odpadami Marzanna Proszowska.

W pierwszym dniu Szkółkę Leśną odwiedziły dzieci Z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Radomsku, które obecnie uczą się o roślinności. Oprócz sadzonek, które urozmaicą przyszkolny ogród otrzymały książeczki o tematyce przyrodniczej.

Akcja "Zielone Radomsko" potrwa do soboty do godz. 12.00.