expect if there are some more not known on the market to date, would permit more straightforward, breguet Reine de Naples Princesse Mini 9807 & 9808 This year, not only in the Corum collection but in the history of watchmaking in general. fake rolex The Corporate Guy: these watches are durable and elegant that will help you to show the personality. These watches will help to show that you work in corporate world. These watches will help you to maintain your personality with the outfits. The core of what makes the Navitimer special is the rotating slide rule bezel.

Akcja "Zielone Radomsko" zakończona sukcesem

Prawie 6,5 tysiąca sadzonek drzew odebrali radomszczanie podczas akcji „Zielone Radomsko”, która trwała od 7 kwietnia.

 

 Dziś zakończyła się akcja „Zielone Radomsko”, która zorganizowana była przez Miasto Radomsko i Nadleśnictwo Radomsko. Radomszczanie w Szkółce Leśnej w Strzałkowie na hasło „Zielone Radomsko” oraz deklarację, że zostaną posadzone w granicach miasta, odbierali darmowe sadzonki popularnych w polskich lasach drzew. Zainteresowanie było ogromne.

 Od samego rana w pierwszym dniu akcji radomszczanie ustawili się w kolejce po darmowe drzewka.

- Cieszymy się, że tak wielu radomszczan chce wzbogacać miasto o nowe żywe drzewa i mamy nadzieję, że w przyszłości takie akcje będą cieszyły się równie dużą popularnością – mówi zastępca nadleśniczego Nadleśnictwa Radomsko Piotr Szymocha.

- Akcja "Zielone Radomsko", którą po raz kolejny zorganizowaliśmy z Nadleśnictwem Radomsko udowodniła, że takie działania są potrzebne. Cieszę się, że tak dużo sadzonek zostało odebranych, i że wzbogacą przydomowe ogrody. Z pewnością w kolejnych latach będziemy organizować podobne akcje – stwierdza naczelnik Wydziału Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Gospodarki Odpadami Marzanna Proszowska. - Dziękuję Nadleśnictwu Radomsko za owocną współpracę - dodaje.

Największym zainteresowaniem radomszczan cieszyły się sadzonki sosny zwyczajnej, które odebrano w liczbie ok 1500 sztuk.