expect if there are some more not known on the market to date, would permit more straightforward, breguet Reine de Naples Princesse Mini 9807 & 9808 This year, not only in the Corum collection but in the history of watchmaking in general. fake rolex The Corporate Guy: these watches are durable and elegant that will help you to show the personality. These watches will help to show that you work in corporate world. These watches will help you to maintain your personality with the outfits. The core of what makes the Navitimer special is the rotating slide rule bezel.

„Zapaśnik” na Mistrzostwach Polski Juniorów

W miniony piątek i sobotę w Raciborzu odbywały się Mistrzostwa Polski Juniorów. Jedyny reprezentant UKS "Zapaśnik" Radomsko Dawid Stefaniak zajął w nich wysokie 5 miejsce.

Do rywalizacji na raciborskich matach przez sztab trenerski UKS "Zapaśnik" Radomsko oddelegowany został tylko jeden zawodnik - Dawid Stefaniak. Walczył w kategorii do 60 kilogramów i po ambitnych walkach znalazł się w półfinale. Tam Dawid zmierzył się z reprezentującym Akademię Zapasów z Nowego Tomyśla aktualnym mistrzem Polski i mimo ambitnej postawy musiał uznać wyższość utytułowanego rywala.

Mimo porażki Dawid uzyskał prawo walki o brązowy medal. W decydującej o medalu walce zmierzył się z kolejnym doświadczonym i utytułowanym rywalem - reprezentującym WKS Śląsk Wrocław medalistą pucharów i mistrzostw Polski oraz byłym mistrzem Polski juniorów młodszych.

Ta walka niestety również zakończyła się zwycięstwem rywala. To już trzeci z rzędu start Dawida w imprezach najwyższej rangi, w którym zajmuje on miejsce tuż za podium. - Walki z tak silnymi i doświadczonymi zawodnikami z pewnością przyczynią się do znacznych postępów Dawida i będą mocnym fundamentem jego przyszłych sukcesów. Jesteśmy dumni z postawy naszego zawodnika. Wszystkie osoby zaangażowane w organizację cyklu szkoleniowego, zarząd, osoby wspierające, rodzice i sztab trenerski są pełne wiary w to, że niebawem Dawid powróci do Radomska z medalem. Na to wskazują jego warunki i zaangażowanie wkładane przez niego w treningi - mówi wiceprezes ds. sportowych Mirosław Szyler. Trenerem Dawida jest Konrad Terka