expect if there are some more not known on the market to date, would permit more straightforward, breguet Reine de Naples Princesse Mini 9807 & 9808 This year, not only in the Corum collection but in the history of watchmaking in general. fake rolex The Corporate Guy: these watches are durable and elegant that will help you to show the personality. These watches will help to show that you work in corporate world. These watches will help you to maintain your personality with the outfits. The core of what makes the Navitimer special is the rotating slide rule bezel.

Foodtrucki wracają na Reymonta!

Stęsknieni za panierowanymi kurczaczkami, ostrymi burgerkami czy belgijskimi frytkami? A może za orientalnymi pierożkami i pastrami? Dobre wieści! Przystanek Food Truck wraca na Reymonta. Gorąco zapraszamy do wspólnego spędzenia majówki w samym sercu Radomska. Od soboty, 30 kwietnia, do wtorku, 3 maja. Jak zawsze przygotowaliśmy kilka atrakcji towarzyszących.

W sobotę, na dobre rozpoczęcie - festiwal kolorów i baniek mydlanych. Zaczynamy symbolicznie od dwóch kolorów - niebieskiego i żółtego - na znak naszej przyjaźni i wsparcia dla dzielnie walczącej Ukrainy. Zapraszamy wszystkich, żeby się z nami wspólnie pobrudzić, bo jak wiadomo, i jak głosi stare powiedzenie, dzieci są albo szczęśliwe, albo czyste :) To zdecydowanie również rodzaj atrakcji, na której wychodzą najlepsze zdjęcia, więc warto przyjść choćby z aparatem.

W niedzielę będziemy mieli muzycznie prawdziwą Amerykę, no bo cóż lepiej będzie pasowało do jedzenia pysznych burgerków. Zagrają dla Was weterani rocka, country i blues'a z kapeli Strefa 50. Trochę ZZ Top, trochę Johnny'ego Casha i może trochę zespołu Dżem, ale na pewno dużo dobrej muzyki idealnej do podróżowania stępem w stronę zachodzącego słońca.

W poniedziałek będziemy budzić w was ducha rywalizacji w zawodach na Najostrzejszego Mistrza Radomska. Zadaniem będzie zjedzenie burgera ze wsadem z papryczki Carolina Reaper (Żniwiarz z Karoliny), jednej z najostrzejszych papryczek świata. Obecnym, niekwestionowanym mistrzem jest Jakub Saternus, który praktycznie połknął konkursowego burgera w 1 minutę i 42 sekundy. Dla przybliżenia skali tego wyczynu - papryczka Carolina Reaper ma moc porównywalną z bojowym gazem pieprzowym, a żeby zneutralizować jej ostrość trzeba by było rozcieńczyć ją w stosunku 1:1,641,183. Kropla sosu z takiej papryczki prawdopodobnie starczyłaby na przyprawienie całego basenu dowolnej zupy :D

We wtorek, na zakończenie, będzie bardzo swojsko i miejscowo. Zagra dla nas znana i lubiana Radomszczańska Kapela Podwórkowa. Jako, że jesteśmy radomszczanami i nic co radomszczańskie nie jest nam obce, na pewno wszyscy będziemy się świetnie razem bawić.

Zapraszamy!

P.S. Nie znamy jeszcze pełnego składu dostępnych dań i obecnych na majówkowym Przystanku Food Truck stoisk. Będziemy informować o tym na bieżąco.