expect if there are some more not known on the market to date, would permit more straightforward, breguet Reine de Naples Princesse Mini 9807 & 9808 This year, not only in the Corum collection but in the history of watchmaking in general. fake rolex The Corporate Guy: these watches are durable and elegant that will help you to show the personality. These watches will help to show that you work in corporate world. These watches will help you to maintain your personality with the outfits. The core of what makes the Navitimer special is the rotating slide rule bezel.

Utrudnienie dojazdu do ZUOK

Zakład Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Płoszowie PGK Sp. z o.o. informuje, że w najbliższą sobotę 23 kwietnia 2022r., w godz. 9.00- 13.30, niemożliwy będzie wjazd na teren Zakładu.

Przypominamy, że w soboty odpady w ZUOK przyjmowane są w godz. 6:15 - 13:30. Natomiast w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych mieszczącym się na terenie ZUOK odbywa się to w godz. 7:00 - 13:00.

Ograniczenie ma związek z remontem prowadzącej do ZUOK ulicy Jeżynowej. Zatem chcąc skorzystać w sobotę z usług zakładu i/lub PSZOK mieszkańcy Radomska i gminy Radomska, dla których jest on prowadzony powinni wjechać na teren zakładu w czasie umożliwiającym jego opuszczenie przed rozpoczęciem prac przez drogowców, czyli nie później niż do godz. 8.00.