Image

Rozpoczął się II etap konkursu na nazwę i logo dla nowego kompleksu obiektów sportowo-rekreacyjnych w Radomsku, powstającego przy ulicy Św. Jadwigi Królowej. Komisja konkursowa wybrała i zarekomendowała trzy propozycje nazwy oraz trzy propozycje znaku graficznego. Teraz decyzje podejmą internauci.

W skład komisji konkursowej weszły osoby profesjonalnie zajmujące się grafiką, reklamą i architekturą – Jacek Chrostowski, Anna Frankowska, Jakub Lesiński i Sebastian Pierzchalski. Na konkurs wpłynęło ponad 300 prac z całej Polski, które spełniły wymogi formalne. Prace zostały zakodowane. Komisja nie znała ich autorów, podobnie jak nie zostali oni ujawnieni w głosowaniu internetowym. Członkowie jury skorzystali z prawa do wariantowości wyboru nazwy oraz logo, tzn. wybrano propozycje nazwy oraz projekty logo zgłoszone przez różnych uczestników konkursu. Zarekomendowali trzy propozycje nazwy oraz trzy propozycje znaku graficznego, przyznali też dwa wyróżnienia.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu i zachęcamy do głosowania i wyboru unikatowej nazwy oraz znaku graficznego dla powstającego kompleksu.

Informacja o sposobie głosowania:

1. Dopuszcza się możliwość wielokrotnego głosowania na nazwę i znak graficzny kompleksu obiektów sportowo-rekreacyjnych.
2. Dzienny limit głosów – jeden na nazwę oraz jeden na znak graficzny.
3. Głosowanie trwa od 7 września do 20 września br.

 

Propozycje znaków graficznych:

A)

B)

C)

Propozycje nazwy nowego basenu:

A)  Aquapark Radomsko

B) Aquara

C) Aquarion

SYMBOLE MIASTA

URZĄD MIASTA RADOMSKA

logo radomsko

97-500 Radomsko
ul. Tysiąclecia 5
NIP: 772-22-61-587
um@radomsko.pl
www.radomsko.pl

 

ZNAJDŹ NAS:

Sorry there were no events found.