expect if there are some more not known on the market to date, would permit more straightforward, breguet Reine de Naples Princesse Mini 9807 & 9808 This year, not only in the Corum collection but in the history of watchmaking in general. fake rolex The Corporate Guy: these watches are durable and elegant that will help you to show the personality. These watches will help to show that you work in corporate world. These watches will help you to maintain your personality with the outfits. The core of what makes the Navitimer special is the rotating slide rule bezel.

Studenci na macie

Jak się okazuje studenci oprócz nauki i imprez, mają czas na treningi. 14 maja 2022r. w Krakowie odbyły się VIII Akademickie Mistrzostwa Polski Karate Kyokushin. W Mistrzostwach udział wzięło 89 zawodników z 38 uczelni, ku zaskoczeniu wszystkich, większość z nich to medaliści Mistrzostw Europy i Mistrzostw Polski.

Po półrocznej przerwie spowodowanej kontuzją, na matę wraca Weronika Mazur - Radomszczanka, studentka Uniwersytetu Warszawskiego, na co dzień reprezentująca Klub Karate Kyokushin Tensho Czerwionka-Leszczyny, członkini grupy TMR.

Wśród tak ogromnej konkurencji, Weronika zaprezentowała się znakomicie, awansując do finałowej ósemki, a ostatecznie zdobywając 3 miejsce w kategorii kata. Wspaniałą formę zaprezentował również kolega z klubu Weroniki - Dominik Janczak, student Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, zajmując 3 miejsce w kategorii kumite - 90kg.

Biorąc pod uwagę bardzo napięty grafik zajęć na uczelni oraz zbliżający się okres sesji egzaminacyjnych, należy pogratulować nie tylko medalistom ale i wszystkim startującym, że potrafią pogodzić naukę z treningami i startami w turniejach.