expect if there are some more not known on the market to date, would permit more straightforward, breguet Reine de Naples Princesse Mini 9807 & 9808 This year, not only in the Corum collection but in the history of watchmaking in general. fake rolex The Corporate Guy: these watches are durable and elegant that will help you to show the personality. These watches will help to show that you work in corporate world. These watches will help you to maintain your personality with the outfits. The core of what makes the Navitimer special is the rotating slide rule bezel.

Udane zawody „Zapaśnika”

Miniony weekend był okazją do kolejnego "bojowego" sprawdzianu dla zawodników "Zapaśnika" Radomsko, którzy wystartowali w dwóch turniejach w podpiotrkowskim Gomulinie.

W MP U-15 wzięli udział zawodnicy urodzeni w latach 2007-2009. UKS „Zapaśnik” Radomsko reprezentowało trzech zawodników - Jakub Rozpara w kat. 68 kg, Jakub Wiaderek w kat. 75 kg oraz Jakub Molenda w kat. 85 kg. Najlepiej z reprezentantów spisał się Jakub Rozpara. Ambitna postawa i charakter zaprezentowany przez Kubę na macie w silnie obsadzonej wadze pozwoliły mu uzyskać miejsce w pierwszej „10-tce” turnieju. Ostatecznie zajął  X miejsce.

W niedzielę zmagania na zapaśniczej macie toczyli najmłodsi zapaśnicy urodzeni w latach 2010-2013.

- Wynik naszych najmłodszych zawodników na zawodach w Gomulinie jest tyleż zaskakujący, co potwierdza słuszność wybranych przez zarząd i trenerów kierunków szkolenia - mówi wiceprezes ds. sportowych Mirosław Szyler.

Weekendowy start zawodników UKS "Zapaśnik" okazał się bardzo udany. Radomszczanie zajęli pierwsze, historyczne miejsce na podium w klasyfikacji drużynowej. Młodzi zapaśnicy z minimalną stratą zaledwie 3 pkt. do starszego brata z Radomska zajęli 2 miejsce w "drużynówce".

Indywidualnie na wyróżnienie zasłużyli Wiktor Kotlicki (kat. 51 kg) oraz Renat Charchenko (kat. 47 kg), którzy zdobyli złote medale w swoich kategoriach wagowych. Obaj zwyciężyli swoje pojedynki przed czasem.